Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért válaszolnak itt annyian...

Miért válaszolnak itt annyian olyan dolgokra amikről fogalmuk sincs? Akkora hülyeségeket írnak hogy a fal adja a másikat. Ha valaki nem ismeri a választ a kérdésre és nem tud segíteni, legalább ne ártson.

Figyelt kérdés

#Okoskák
2020. szept. 22. 04:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%

Ártás is segítség vegye észre hogy kérdése komolytalan.

Példa elsóztam az ételt mit csináljak ?

2020. szept. 22. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az ember egy anonim oldalon, itt bátran kimutathatja valódi énjét, minden következmény nélkül. Nem kell hozzá se arc , se igazi név.
2020. szept. 22. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Áruld már el, mégis mit lehetne írni olyan kérdésekre, hogy pl. "Kidobott a pasim, mit csináljak?", meg "Mit vegyek anyám szülinapjára?" De most komolyan? Aki ennyire életképtelen, hogy ilyenekről már kérdést kell kiírnia, azzal nem sok mindent lehet kezdeni.
2020. szept. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy olyasmire gondol a kérdező, amikor állítólagos nagymúltú jólképzettünk rááll, hogy beleköt a magától értetődőbe, aztán személyeskedő, lenéző modorban próbál ilyesmire fogékony híveket toborozni a téves/hiányos tudását alátámasztandó.
2020. szept. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
3, az a baj, hogy teljesen szakmai kérdésekben is baromságokat írnak, alátámaszthatod bármivel, hogy te tudod jól, te vagy hülye. Volt pár éve egy terhes TP kérdés. Akkor nyertem pert egy próbaidős, TP alatt elküldött kismamával. Minden válaszom törölték, és kitiltottak, mondván, csak balhét akarok, azért írom az ellenkezőjét annak, amit másik 40, hozzá nem értő. Most erre mit lehet mondani?
2020. szept. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
97%

Nincs ebben semmi meglepő, mindenki okosabbank hiszi magát, ezért vagyunk most 10 millió járványszakértő országa :) De az is lehet, hogy tényleg azt hiszik, tudják a választ (ld. tévhitek).


Én is el tudok néha követni ilyen hibát, de általában csak akkor szólok hozzá kérdéshez, ha van róla fogalmam.

2020. szept. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Valojàban anonym is letezik az irigység.
2020. szept. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul hogy a válaszom nem megfelelő, ilyenkor szégyellem magam. Nem ártani szeretnék csak figyelmetlen vagy buta vagyok. 😂
2020. szept. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Pl fordításra gondoltam, amikor direkt kérem hogy ne google translate.
2020. szept. 22. 08:16
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem lelki ügyekre. :D
2020. szept. 22. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!