Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális beteg vagyok? Szellem...

Mentális beteg vagyok? Szellemeket látok akik néznek de nem válaszolnak. Kérlek titeket hogy ne írjatok hülyeséget. Nem a szellemekről van szó hanem a mentális betegségről. (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Egy jó ideje van már ez hogy szellemeket,lényeket látok és úgy érzem hogy meg akarnak ölni.De csak bámulnak.A tükörben,szobám másik felében,az ajtó mögül vagy a szemem sarkából,de ott vannak.A tükörben láttam utoljára de akkor beleütöttem egyet a tükörbe mert a képembe ugrott...nagyon féltem.

Hangokat nem hallok, nem hiszem hogy skrizofrén lennék.Nem csinálom azt amit a szellemek mondanak(mert nem is válaszolnak).Nemtudom mit tegyek.Gyógyszerezem magam, lehet hogy ettől van?Le akarok szokni.Azt akarom hogy vége legyen.Mit tanácsoltok?



2015. szept. 13. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyban függ attól, hogy milyen gyógyszert szedsz, de tekintve hogy drogtól simán lehetsz paranoid és hallucinálhatsz is, ha olyan a hatóanyag a gyógyszerben és felügyelet nélkül szeded, akkor igen, lehet attól.

Érdemes lenne elmenni a háziorvoshoz, ahol elmondod, hogy szeded ezt a gyógyszert és ilyen tüneteid vannak, ő majd eldönti, hogy lehet-e attól és ha igen, ad másik szert. Feltéve persze, hogy egyáltalán indokolt szedni bármilyen gyógyszert.

2015. szept. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedsz? Lehet gyógyszer mellékhatás valóban. A gyógyszert felíró orvosnak kell elmondanod ezeket a hallucinációkat.
2015. szept. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 homo ludensz ***** válasza:

A gyógyszerezem magam.....ez nálad mit jelent? Magam is szedek magas vérnyomásra s erre arra minimális (fél tbl.) gyógyszert a házorvos ajánlására de én nem látok sehol semmilyen szellemet.

Amennyiben tudatmódosító céllal gyógyszereket szedsz és kontroll nélkül akkor te döntesz hogy szétgányolod az agyadat vagy nem. Felügyelet mellett, megtervezve lehet kivezetni téged erről a nagyon ingoványos területről és majd felmérni a rombolás hatását a későbbiekben.

2015. szept. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!