Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nagy szám sok nő szemébe...

Miért nagy szám sok nő szemében ha a férfi azzal dicsekedik hogy nem ivott alkoholt 1 hónapja?

Figyelt kérdés

Budapesti irodaház. Saját fülemmel hallottam. A nők majdnem elájultak hogy micsoda férfi, micsoda akaraterő! Én mondjuk soha nem iszom alkoholt (apámat és nagyapámat is alkohol vitte el, pedig végig tagadták az alkoholizmust, ők csak ünnepekkor ittak - minden nap találtak alkalmat az ünneplésre nem kell mondanom) de az meg fura a nők szemében, az egyik csaj emiatt elkezdett a hátam mögött Dr Murphynek hívni (autista sorozatbeli karakter).

Vidékről jöttem, nálunk akik ennyire nyomják a piát, azok a falu alkeszei a kocsmában, itt meg lazán ugyanazt csinálja a diplomás irodista, sőt sok csaj is! Az egyetlen téma, hogy munka után hova kéne menni inni és hétvégén hol legyen a buli. Hétfő-kedden meg egy sztori van, hogy ki mennyire dobta el magát a hétvégén. Főnökömnek volt házavatója februárban. Azt hittem majd eszegetünk, játszunk valamit, beszélgetünk. Ehelyett aki nem volt sofőr, az mind részegre itta magát teljes természetességgel. Ők mind diplomás, megbecsült emberek, példaképek. Többen közülük lenézik az “alkesz építőipari munkásokat”, aztán szerintem nem különbek attól, hogy öltönyben a bárban szlapálják a drága italokat.

Tényleg ennyire általános ez a dolog már? Én falusi naív gyerekként máshogy képzeltem. A főnökömre felnéztem, elolvastam róla minden cikket, most viszont már egy gyakorló elmebeteg alkesznak tartom. Csoda hogy nem drogozik.

Ennyire elment a társadalom sok helyen? Az a menő aki 1 hónapig nem iszik alkoholt, az abszcens az meg autista, fura alak?

Nem panaszkodni akartam és magamat sztárolni, csak reménykedek hogy hülye irodát fogtam ki és ha átmennék máshova ott az én felfogásom szerinti felnőtt emberekkel fogok találkozni.


2020. szept. 22. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szokatlan sztori a főnököd házavatója és ahogy ott viselkedtek a beosztottjai.

Nem, nem mindenhol ilyen a társaság. Azt se szégyelld bevallani, hogy nem, vagy csak módjával iszol alkoholt. Aki ezért kigúnyol, az a helyesen gondolkozók szemében leírja magát.

Tied a helyes út!

2020. szept. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm nagy neves egyetemre járt, ahol a professzor is leitta magát osztálykiránduláson, már az elején. Szerintem nagyon kevés hely van ahol komolyan veszik a dolgokat.
2020. szept. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hülye idodát fogtál ki, hülye emberekkel. Nálunk sokan fiatalok és bulizósak, de senkit sem érdekel, hogy ki iszik és ki nem, aki pedig lealjasodik a piától az eléggé le van nézve. Volt olyan céges buli, ahol többen hánytak, valaki be is aludt az asztal alatt, hivatalosan nem került bajba, de elég sok savazást kapott utána, nem maradt sokáig a cégnél.
2020. szept. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A céges karácsonyi bulit nem is mertem leírni mert kaptam volna a “kamu” címkét. Egy másik szintén nagyobb céggel voltunk együtt, volt céges koncert, stb. Szóval nagy esemény volt. Többen kerültek detoxba, volt sztriptízelő próbáló munkatársnő, biztonságiak által kivezetett fiatalabb kolléga ... én le is léptem hamar. Nagyon sokan lealjasodtak az ingyen pia hatására. Következménye nem nagyon lett, a detoxos 3 embert kirúgták közös megegyzéssel. A stripper csaj videóján röhögtek pár napig aztán bevállalós csaj lett belőle pozitív kicsengéssel.
2020. szept. 22. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!