Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevettétek, hogy kinéznek...

Észrevettétek, hogy kinéznek a boltból a dolgozók, hogyha szegény ember módjára vásároltok?

Figyelt kérdés
Persze az nem biztos, hogy Ti szoktatok úgy, de talán 1-2* mindenkivel megesik...

2020. szept. 23. 17:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Mit jelent szerinted a "szegény ember módjára vásároltok"? Ezt ugyanis nem tudom értelmezni.
2020. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Soha nem vettem még észre ilyet. Pedig van néha hogy csak a legszükségesebb legolcsóbb dolgokra van pénzem.
2020. szept. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

Mit jelent, hogy szegény ember módjára?

Számolgatom a kasszánál az aprót vagy hogy érted?

2020. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Pont lexarnak.
2020. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
21%
Hát a Tescoba eléggé kinézik az embert, a kinézete alapján is. Pedig az ott dolgozók nagy része is a proli kategóriába tartozik.
2020. szept. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Soha nem vettem ilyet észre. Inkább azt látom, hogy a nagyobb üzletekben már-már biorobot módban húzogatják a szajrét, oda se néznek jóformán. Így volt akkor is, amikor ránézésre és súlyra is 20 forintért vettem meg egy elírt előrecsomagolt sajtot (20dkg volt kb).
2020. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Milyen boltban????


Szerintem darab-darab alapon egy pénztáros rá se néz a vevőre... nemhogy elgondolkodjon bármiféle lenézésen..

2020. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
5: mondanál rá példát, hogy mit értesz "kinézik az embert"-en...???
2020. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Hát én azt tapasztaltam, hogyha olcsó termékeket veszel, pl. káposzta, csirkefarhát, tojástalan tészta, stb. akkor lenéző pillantásokat vetnek rád, de úgy hogy azért észrevedd... Meg ha nagyon apró bal fizetsz.

Bezzeg ha nagy pénzzel, alig tudnak vissza adni.

És igen, amúgy a ruhákat is nézik...


Meg volt hogy szószerint leszóltak azért mert konzervet vettem, hogy mi az hogy ilyeneket eszek, nem tudok főzni ?


Tescoban, intersparban, stb

2020. szept. 23. 18:29
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

9: saját magadban, nyakon felül keresd a hibát...


Ezeket beképzeled magadnak.

2020. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!