Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bemész valahova, köszönsz, és...

Bemész valahova, köszönsz, és nem köszönnek vissza. Hogy vagy ezzel a kérdéssel?

Figyelt kérdés
Állandóan köszönök, b**sznak vissza köszönni. Miért? Ezentúl én se köszönök. (Falubeli boltról van szó)

2020. szept. 24. 15:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha jólvan ez ìgy akkor nem értem a kérdésed mi motiválta
2020. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
87%

A munkahelyemen köszöntem az elején, de nem köszönt senki vissza. Ezt látva, én is leszartam, s senkinek nem köszöntem, ami hatalmas felháborodást keltett mindenkiben. Elkezdtem a kedvükért ismét köszönni, bár már fura volt ez az egész, és ugyanúgy csak a szemembe néztek és nem köszöntek. Ismét leálltam én is, és már nincs vele bajuk.


Fogalmam sincs mi történt, vagy ők hogy dolgozták ezt fel, de nagyon nem értem, hogy működnek ezek a közösségek, hogy ennyire alapvető dolgot is ilyen szarul csinálnak.

2020. szept. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Laylah ***** válasza:
Bemegyek, köszönök. Nem a másik miatt, hanem magam miatt. Én megtettem, amit meg kellett, az már nem az én szegénységi bizonyítványom, ha nem köszön vissza, és nem húzom fel rajta magam, nem is érdekel. Sőt, van olyan kolléganő a cégnél, aki naponta többször is átjár a mi irodánkon, minden egyes alkalommal oda-vissza köszön, és baromi idegesítő. Egyszer köszönünk neki, utána már senki.
2020. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!