Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legkedvesebb és a legszem...

Mi a legkedvesebb és a legszemetebb dolog, amit a szüleiddel tettél valaha?

Figyelt kérdés

2020. szept. 25. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Anyám gyerekkoromban eltiltott 1 hétre a számítógéptől, mert a fejébe vette, hogy az miatt hoztam a rossz jegyeket haza a suliból (ez persze nem volt igaz). Akkor Istenhez fohászkodtam, hogy kérek egy másik, normális anyát, aki nem ekkora g*ci velem.
2020. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Meg otthon laktam, de 3 napig nem mentem haza, nem is jelentkeztem, pedig mar volt mobiltelefon. Amikor hazamentem, anyam ossze volt torve, hogy nem tudta, elek-e meg. Persze azota visszakaptam ezt az elettol, szoval seni ne higgye, hogy buntetlenul megtehet barmit, a karma odabasz.

A legszebb? Nemtudom... Nem leltaroztam, ezt ok tudjak.

2020. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi a legkedvesebb? Egy gyerek nemigen tud kedveskedni a szüleinek. Legfeljebb azzal, ha a szülő büszke lehet rá, és látja, hogy nem volt hiábavaló a fáradozása. Szemét dolgot viszont annál többet kap. Néha csak nemtörődömségből, néha kifejezetten gonoszságból, vagy bosszúból valamilyen (többnyire csak vélt) sérelemért.

Ennek ellenére szülőnek lenni a legszebb "hivatás".

2020. szept. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!