Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha mindenki tudja...

Mit tegyek ha mindenki tudja itt vidéken hogy csinálom a jogosítványt?

Figyelt kérdés
Mivel ha nem sikerül vagy nem csinálom meg ezt a szégyent nem tudnám elviselni. Mert már mindenki tudja. De én annyira nem vagyok jó az ilyesmiben. Motorozni se tanultam meg soha, pedig 14 évesek is tudnak.

2020. szept. 25. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Írd ki Facebookra, hogy 'emberek, ne féljetek, nem mentem át'.
2020. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ember... ne már... Én se motoroztam soha, nem kötelező, meg nem is vonz engem. 20 éves vagyok. 2szer buktam forgalmi vizsgán, harmadjara lett meg a jogsi. Ha kerdezték ,elmondtam mindenkinek. Nem szégyen ez. Szóval ne aggódj, biztos hogy más se fog ennyire ráfeküdni a témára. Ez nem a 60as évek, hogy olyan nagy hírértéke legyen a faluban.
2020. szept. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
A gond nálad van mert azt hiszed, majd mindenki a te jogsidon itzgul, amúgy meg hidd el nem érdekel kb senkit.
2020. szept. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahol te élsz, ennek hírértéke van? Nálunk annak van, ha valaki elsőre átmegy...
2020. szept. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én forgalmin megbuktam 1x. Kicsit rosszul esett mikor mindenki kerdezgetett hogy na meglett?? Meg az oktató is kérdezte miért mondtam el másoknak, hogy vizsgázni megyek? Nagy ügy. Volt egy rossz napom, de a 2. Vizsga az már sikerült és azt is tudták. 😄
2020. szept. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg mindenki felkészített rá, hogy hiaba vezetek jól ha olyan vizsgabiztost fogok ki úgyis megbuktat. Mindenki mondta ne is reménykedjek hogy elsőre sikerülni fog már csak azért is, mert ez is egy lehúzás erre felé. Nagyon ritka ha valakinek elsőre sikerül. Képzeld el majdnem végig levezettem jól az útvonalat. Csak annyira izgultam, hogy volt egy 70 es tábla. Utána meg visszakellett egyből lassítani 50 re. És kb 5 mp után kapcsoltam csak, mert izgultam nagyon. Ez már a vége felé volt. Senki nem mondta, hogy álljak meg. Levezettem az útvonalat a suli előtt mondták, hogy kiszallas ez bukta.. Kicsit az oktatóm is ki volt akadva, mert szépen vezettem végig. És még időben visszalassitottam. Ő atagenedett volna. Második vizsgára remegve mentem ezek után. Akkorakat bakiztam mint a ház. De jó fej volt a vizsgabiztos és atengedett.
2020. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog, pont pár órája futottam össze egy falubelivel, akit így kb úgy ismerek, hogy félévente ha összefutok vele pár szót váltunk.


300 fős falu, autóval jött, nyáron tette le, nem is hallottam senkitől, hogy épp jogsit csinál vagy iylesmi, ennyit a faluról, ha nem autóval jön akkor nem is tudom most se h letette.

2020. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a múltkori kérdésedben volt jogsid és te voltál a jani a faluban


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..

2020. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az nem én vagyok, nem is értem honnan veszed hogy az én vagyok. Itt már egyeseknek üldözési mániája van de komolyan. Menj ki egy kicsit most már a gép elől. Vagy csinálj valami értelmeset ne egész nap itt legyél.
2020. szept. 27. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!