Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináltok, ha látjátok,...

Mit csináltok, ha látjátok, hogy a járdán nem húzódnak le a szembejövők?

Figyelt kérdés

Engem annyira frusztrál, hogy sokszor a járdárol is le kell lépnünk az ilyen taplók miatt, mert egy centit nem megy arrébb.


Ma is volt egy hasonló estünk, nekünk kellett lelepni a járdárol (egymás után mentünk) a lányommal, de a szembe jövők semmit sem moccannak.


2020. szept. 26. 21:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
46%
Lehúzódok és nem pörgök utána órákig ezen!
2020. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
Nekik megyek. Én nem vagyok fosos.
2020. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
63%
Akkor lehúzódok én
2020. szept. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
66%
Egyszer egy ilyen f*szfej után szóltam: "Mi lenne ha érzékelnéd néha a külvilágot is, te vadbarom"
2020. szept. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
😂😂 Jó!
2020. szept. 26. 22:49
 6/33 anonim ***** válasza:
73%
Az esetek nagy többségében lehúzódom én. Viszont, amikor a kis általános iskolások nem mennek félre, akkor néha megállok és így sikerül csak kikerülniük engem.
2020. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Nekem az a furcsa, hogy nekem meg se fordul a fejemben, hogy úgy teszek, mintha nem jönne senki szembe. És szemmel láthatóan nem vakok akik jönnek... A gyerekem még kicsi, és udvariassagra tanítom mindig, és hogy figyeljünk másokra.


Ma megkerdezte a kis 5 évével, hogy mások akkor miért nem figyelnek ránk?

2020. szept. 26. 22:58
 8/33 anonim válasza:
0%
Kérdező, te ki vagy / kinek képzeled magadat, hogy pusztán azért, mert te egy szűkebb járdán mész, akkor a szembejövőknek el kellene takarodniuk a járdáról?
2020. szept. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Eddig lehuzodtam, de mostantól nem fogok. A járda icipici szélén haladunk ketten, libasorban. Annyi lenne, h akik szembe jönnek ketten vagy többen, ők is ugyanezt tennék. De nem. Mától senki kedvéért nem megyek le a sárba, ezt megfogadtam. Csak kíváncsi voltam ki hogy reagalja le.
2020. szept. 26. 23:01
 10/33 anonim ***** válasza:
84%
Nem húzódok le. Nekem is van jogom ott lenni. Utálom az ilyeneket
2020. szept. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!