Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is belenéztek a veletek...

Ti is belenéztek a veletek szembejövő emberek szemébe?

Figyelt kérdés
Ha igen,miért?
2016. márc. 2. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
én beleszoktam megszokásból. meg mert érdekel az aktuális érzésük (a haragot, örömöt, meg minden érzést lelehet olvasni a szemről, nem bolondság az, hogy "A szem a lélek tükre")
2016. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

változó, van, hogy igen...általában elgondolkodom magamban, nem szoktam bámészkodni...


23F

2016. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Néha félek belenézni egy két ember szemébe, mert a múltkor is rám írt az a fiú akit nem birok(kimondottan utálom-.-), hogy miért néztem és ez nekem tök fura volt. A mai napig nem értem a srácot.
2016. márc. 2. 22:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Még nem figyeltem, de kevés ember szemmagassága van egy magasságban az én szemmagasságommal, alacsony maradtam.
2016. márc. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam. Csak nagyon ritkán, amikor a szemem sarkából látom, hogy nagyon feltűnően bámul, akkor én is visszanézek. De ilyenkor meg elnéznek, mert szégyellik magukat, amikért bámultak. Annyira utálom ezt! Minek kell bámulni a másikat? Mindenki menjen a dolgára oszt' jól van!
2016. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azért hatalmas különbség van a bámulás és a nézés közt...
2016. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Csak ha ö nem néz az enyémbe. Utálom a kölcsönös szemkontaktust. Teljesen normális ha valali nem szereti ha belenéznek a szemébe. Azonkívül nem kell elhinni hogy valóban az zavarta hogy a szemébe néztek...
2016. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Áhh. Félek hogy megpicsháznak:D
2016. márc. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!