Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekes ha a kedvenc színem...

Gyerekes ha a kedvenc színem a rózsaszín és a legtöbb holmim is olyan?

Figyelt kérdés

Régóta foglalkoztat a kérdés, hogy mitől lesz valakinek kedvenc színe? Nekem például most és elég régóta a rózsaszín a kedvenc. Nagyon sok holmim is rózsaszínű.


Rózsaszín a

-szemüvegtokom

-hátizsákom

-kulcstartóm

-dezodorom

-neszeszerem

-tusfürdőm

-szájmaszkom(covid)

-cípőm

-fésűm

-karkötőm

-szemüvegtörlőm

-tervezek rózsaszín telefont is

-rózsaszín fejhallatót is

-rózsaszínra festeném majd a szobám is nemsokára

-kis cukorka doboza amit mindig hordok magammal

-nyakláncom és fülbevalóm


Néhányat lehet tudatosan választottam, mert a tusfürdőmnél csak a fajtát és az illatát figyeltem épp, a fésűnél is később esett le, hogy pont rózsaszín. :D. Mennyire szokták ezt a színt gyerekesnek mondani? Nekem egyáltalán nem az. Még felnőtt nő létemre se. Imádom ezt a színt. Volt egy idő mikor próbáltam más színt is kedvelni, de mindig a rószaszín előbukkant valahonnan és magával vonzott. Tudom ez lehet sok egybe, de engem megnyugtat ez a szín és ha sok dolgom passzol valami mással :D. Mint pl. rózsaszín a cípőm, rózsaszín a hétizsákom és a telóm ésez megnyugtat furcsa módon. Másnak mi épp a kedvenc színe amibe így beleszeretett? :D



2020. szept. 28. 03:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%

ma 06:39-es: a belinkelt képes közül egyiken sem rózsaszínben van a királynö - van lila, ciklámen, pink - de nem rózsaszín egyik sem, nézz utána, milyen is a rózsaszín!


Kérdezö: olyan szineket viselj, amiben jól érzed magad, a rózsaszín semmivel sem gyerekesebb, mint a piros, sárga vagy egyéb világos szín.


Én egyébként így vagyok a kékkel - akármennyire figyelek, a legtöbb minden mégis kék lesz, amit veszek magamnak.

2020. szept. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehet megmondani, hogy egy szín gyerekes-e
2020. szept. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

Azt irtam a rozsaszin minde arnyalataban.

Ez egy szinnek a különbözö arnyalata különbözö tonusokban.


Es Erzsebet kn 1 pelda volt a masik millio öregasszony mellezt

2020. szept. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
55%

Amúgy tudtad, hogy régen a rózsaszín számított férfias színnek?


A fiú babákat öltöztették abba, a lányok kapták a kéket.


Aztán egy bizonyos ember miatt ezt megcserélték...

2020. szept. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz a rózsaszín, ha kombinálod mással. Mert ha mindened fullrózsaszín az sok(k), nagyon ovis kislányos. Viszont ha mondjuk van egy rózsaszín blúzod és ahhoz felveszel egy barna nadrágot, vagy mondjuk egy sötétebb kabáthoz veszel rózsaszín sapkát nem csinál belőled doktor szöszit. Szokás ruha alapján skatulyázni az embereket, szóval ha nem akarod, hogy sok ember egy buta, felszínes pitsának nézzen, akkor ne legyél full rózsaszín.
2020. szept. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem gáz, én is ilyen rózsaszínes vagyok 21 éves fejjel. Egyszerűen tetszik a szememnek, nyugtat, kész. Senki nem mondta még hogy kislányos lennék ettől, van egy nőies kiállásom, nem egy színtől fog függeni 😅 Akármit veszek, nézek, valahogy a rózsaszín tetszik mindig a legjobban. Valaki piros mániás, a feketével van ugyanígy, kinek mi. :)
2020. szept. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
31%

#8

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Aztak* mennyi öregasszony. És ez épp csak egy pár, plusz csak ruhák, estélyik.

2020. szept. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, rengeteg cuccom rózsaszín. Mondjuk mikor arra eszmélek, hogy úgy sikerült felöltöznöm, hogy a nadrágom, a felsőm, a cipőm, a kabátom és a táskám is az, akkor valamit azért le szoktam cserélni, nem akarok úgy kinézni mint egy nagy rózsaszín Teletubby. De amúgy szerintem nem gyerekes, ez csak egy szín.
2020. szept. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok,de csak a ruhákkal.:) Valahogy mindig ősz fele kattanok rá, jól esik ez a szín ilyenkor, mert "minden olyan szürke" körülöttem. Nem mellesleg az arcomhoz is jól áll szerintem.:D
2020. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszi akkor nem vagyok egyedül :D..az öregnénisnek meg...ez a te véleményed, nem fog ettől megváltozni a kedvencszínem csak mert te igy gondolod XD...
2020. szept. 28. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!