Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekes ha a kedvenc színem...

Gyerekes ha a kedvenc színem a rózsaszín és a legtöbb holmim is olyan?

Figyelt kérdés

Régóta foglalkoztat a kérdés, hogy mitől lesz valakinek kedvenc színe? Nekem például most és elég régóta a rózsaszín a kedvenc. Nagyon sok holmim is rózsaszínű.


Rózsaszín a

-szemüvegtokom

-hátizsákom

-kulcstartóm

-dezodorom

-neszeszerem

-tusfürdőm

-szájmaszkom(covid)

-cípőm

-fésűm

-karkötőm

-szemüvegtörlőm

-tervezek rózsaszín telefont is

-rózsaszín fejhallatót is

-rózsaszínra festeném majd a szobám is nemsokára

-kis cukorka doboza amit mindig hordok magammal

-nyakláncom és fülbevalóm


Néhányat lehet tudatosan választottam, mert a tusfürdőmnél csak a fajtát és az illatát figyeltem épp, a fésűnél is később esett le, hogy pont rózsaszín. :D. Mennyire szokták ezt a színt gyerekesnek mondani? Nekem egyáltalán nem az. Még felnőtt nő létemre se. Imádom ezt a színt. Volt egy idő mikor próbáltam más színt is kedvelni, de mindig a rószaszín előbukkant valahonnan és magával vonzott. Tudom ez lehet sok egybe, de engem megnyugtat ez a szín és ha sok dolgom passzol valami mással :D. Mint pl. rózsaszín a cípőm, rózsaszín a hétizsákom és a telóm ésez megnyugtat furcsa módon. Másnak mi épp a kedvenc színe amibe így beleszeretett? :D



2020. szept. 28. 03:45
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
16. barátnőm pont pirosmánias :D-Piros a haja, táskája, telefontokja, mostani nem dekorábbi az. Innen jött lehet ez a féle "gyűjtögetés" talán. megláttam és tetszett.:)
2020. szept. 28. 15:10
 22/22 anonim válasza:
Nem
2021. ápr. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!