Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha buta vagyok? ...

Mit csináljak ha buta vagyok? Nem veszem észre az iróniát, nem tudom megjátszani magam. Nem megy a színészkedés sem. Hiába tudom, hogy mi az elvárás, megsem megy. Vagy mindenre kíváncsi vagyok, és kérdezek, vagy okoskodok

Figyelt kérdés

Nem találom az arany középutat.

Kihasználnak, amikor meg leesik, akkor nem tetszik.

Ezen megsértödők.


2020. szept. 30. 22:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a gyerekeid és a férjed is bántalmaznak érzelmileg? Undorító. Ha 18 évesek megvannak a gyerekek, költözz el.
2020. okt. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Oszinten szolva latni kene a kommunikaciot, hogy megtudjam itelni a helyzetet. Bocs de latni kene, hogy idegesitoen, farasztoan buta vagy ? :)))

Vagy a tobbiek pitianer senkihaziak, akik ezt a minimalis "intelektualis" elonyuket megprobaljak kihasznalni, hogy foled kerekedjenek ? Ok miert nem akarnak segiteni ? Ha ezek szerint latjak a problemadat. Mert ezek a szituaciok tapasztalat utjan talan tanulhatok, ha segitenenek benne.

Kivancsisagbol kerdem, nem gondolod, hogy van esetleg valamilyen enyhe autisztikus, aspengeres allapotod ? Mert rajuk jellemzo, hogy nehezen ertik az erzelmi allapotokat, viccet, ironiat, az elvont gondolkodast.


Egyebbkent ha visszafognad magad lassitanal a kommunikacioban, valahogy huznad az idot kotoszavakkal, akkor nem tudnad kozben kitalalni a helyzetet ?

2020. okt. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Szeretek egyenesen beszélni.

Itt csak a celzasok mennek.


Pl. Átjön a szomszéd asszony, hogy lekvárt és szeretne főzni.

Mondom jó.


A beszélgetés tárgya az volt hogy adjak neki cukrot.

De nem azt mondja, hogy kér cukrot.

Nekem ez nem esik le.



De mindennel ez van.


Köszönöm a válaszokat

2020. okt. 14. 05:02
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia, te vagy a normális. Az a beteges ha emberek nem egyenesen kommunikálnak. Én mondjuk szoktam érteni a célzásokat, de van olyan munkatársam aki olyan xarul célozgat hogy alig lehet belőle kiszedni az infót. Könyörögni kell hogy mondja már meg rendesen hogy mit akar, mert képtelen vagyok kitalálni.

Értelmesebb és felnőttebb dolog az egyenes beszéd mint a manipuláció.

De nem is ez a lényeg itt. Hanem hogy ha valaki szeret téged az nem akar bántani.csak olyan viccet enged meg magának veled szemben, ami szerinted is vicces. Teljesen mindegy hogy szellemileg egy hullámhosszon vagytok e. Egy gyerekkel pl. nem vagyunk szellemileg egy szinten, a normális szülő mégse vegzálja, ugratja, gúnyolja emiatt a gyereket.

A baj az hogy ez egy bántalmazó közeg, és te vagy az áldozat, te vagy a kirekesztett. Én tudom hogy mit csinálnék, valnék és lelépnék. Ha a gyerekek 18 évesek elmúltak és ők is szemétkednek, gúnyolódnak az anyjukkal, akkor menjenek a p-ba. Fognám a pénzemet és lelépnék egy ilyen közegből, akkor is ha család.

Itt olvastam nemrég, hogy mindenki úgy bánik veked, ahogy érez irántad. Hát a napi szintű gúnyolás, bántás még csak véletlenül sem szeretet.

2020. okt. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Igen, ez így van.


Jelenleg munkát keresek.

Mert akkor csak nem velem van a probléma.


Mindig mindenért kicikiznek.

Akár egy szót, amit szoktam mondani, vagy egy mozdulat...


Egy kicsit gyerekesnek tűnhet, de egy idő után idegesítő.

2020. okt. 14. 19:29
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyerekes. Viccnek álcázott bántalmazason mész keresztül.

Ahogy írsz, az tök normális, intelligens ember képét mutatja. Elvették az önmagadba vetett hitedet. Undorító az ilyen bánásmód. Jó, hogy kezdesz ébredezni.

2020. okt. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. okt. 14. 20:43
 18/20 A kérdező kommentje:

Véletlenül elküldtem.

Erre, hogy kell reagálni?

Mert ugye leesik, viszont látszik az arcomon, hogy ideges leszek, és már direkt szekalnak.


Én hibám is.

Lehet, hogy túlérzékeny vagyok.

2020. okt. 14. 20:49
 19/20 anonim ***** válasza:
Pont azt akarják, hogy úgy érezd, a te hibád. Olvass a bántalmazókról, bántalmazó családokról, nárcisztikus személyiségzavarról.
2020. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Rendben.
2020. okt. 15. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!