Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akkor is nevetsz, ha szomorú...

Akkor is nevetsz, ha szomorú vagy? Tényleg a színészkedést kellene piedesztálra emelni?

Figyelt kérdés
"Akkor is nevetsz, ha szomorú vagy..." írja egy ilyen álbölcs megosztás. Mivan? Tényleg az a jó ember, aki eljátssza a keményet? A sérthetetlent? A boldogat? A jókedvűt? Valóban az lenne az ERÉNYES, hogy álságosan megjátsszuk magunkat? Az lenne a pozitív gondolkodás, hogy behazudjuk magunknak, hogy a szar se büdös? Tényleg nem a hiteles őszinteség, hanem az eljátszott "pozitivitás" a nyerő? Atyajesszus....

2018. dec. 27. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Én meg minden fájdalmamat egy kifejezéstelen arc mögé rejtem, ami bizonyos szempontból szintén azt jelenti, hogy nem adom önmagam. Miért baj ez? Miért baj, ha az ember nem kiáltja ki a világba az összes problémáját? Szerintem meg az önsajnáltatás az undorító. Mindenkinek megvan a maga baja, szóval nem kell a sajátunkkal terhelnünk másokat.
2018. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pl. munkahelyemen rohadtul nem vagyok boldog,látszik az arcomon.És majdhogynem engem néznek bolondnak ez miatt,azt mondta nekem valaki ,hogy ott csak úgy lehet kibírni,ha hülyéskedik,bolondozik az ember.Tőlem hülyéskedhetnek,attól még a tény tény marad hogy munkahelyen vagyok,nem fogok ehhez jópofát vágni minden percben.Ha nem jó a kedvem,én azt vállalom,azokat sajnálom akik kényszerből vigyorognak.
2018. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!