Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azon gondolkodtam pár napja,...

Azon gondolkodtam pár napja, hogy vannak olyan emberek akiknek nem teljesen összecsukhato esernyöjük van. Miért?

Figyelt kérdés

Mármint, nem lenne praktikusabb egy olyan, amikor borongos az idő amit teljesen összecsuksz és elfér egy táskában, szatyorban, azt meg fogják a kezükben mikor nem esik az eső és hátráltat:D

Akiknek olyan van, miért az mellett döntöttek? Miért nem a praktikusabbat választották?



#eső #esernyő #praktikus #idöjárás.
2018. máj. 18. 06:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a nagy esernyő strapabíróbb. De egyébként én is összecsukósat hordok.
2018. máj. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az egyes mondta: strapabíróbb + nagyobb az ernyő része, jobban véd az esőtől.

nekem mindkét fajta van. Ha esőben indulok el, akkor a nem összecsukhatóssal megyek, de ha csak viszek magammal, mert esőt mondtak, akkor az összecsukhatósat berakom a táskámba. A nem összecsukhatósat

2018. máj. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 folytatás: a nem összecsukhatósat amúgy én sem szeretem cipelni, és a legtöbbször amikor esőt mondanak, és viszek magammal esernyőt, akkor még sem esik, vagy csak amikor már haza érek, ezért így csinálom.
2018. máj. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
A nem összecsukhatós sokkal erősebb, nem fordítja ki olyan könnyen a szél, bár most már kapni szélbiztos esernyőket is, nekem van egy olyan összecsukhatósban és nagyon jó.
2018. máj. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A JÓ minúségű összecsukhatósat sem fordítja ki a szél.


Apának is, anyának is van ilyen ernyője, kicsi, de 10+ éves, és még egy szélvehar sem tépázta meg. Mondjuk volt vagy 5-6000 huf :)

2018. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is, nem a kinaibol kell venni és akkor ugyanugy birja. Én egyszer bele estem a hibába olcson vettem és ketté is törte egy kis szél:D Meg a nem összecsukos is lehet rossz minöségü ha gatyi helyröl veszed.
2018. máj. 18. 13:09
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon tetszenek az olyan esernyök amik átlátszoak, régi vágyam beszerezni egyett csak összecsukosban még sosem láttam.:/
2018. máj. 18. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!