Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha felöltözök(az én izlésem...

Ha felöltözök(az én izlésem szerint)ugy hogy jol nézek ki, enyhe smink, kisebb parfüm, adok magamra, akkor miert szégyellem magam az "egyszerü"emberek elött plane ha bámulnak?

Figyelt kérdés

Most csak a cipöt nezve is. Nekem nagyon bohém es tetszik ez:

[link]


Hasonlom van, csak nem fűzős


Amikot megbámuljàk, ugy takarnàm vmiert.


Es mindez ugy amblokk.nem csak cipörr ertve


Hogyan lehet ezt leküzdeni?



#szégyenlösség
2020. okt. 2. 10:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ugy ertem egyszerübb emberek pl akik kötött kinyult cuccpkban jarnak vagy szegényesebbek, vagy sima széldzsekiben jarnak stilus nelkül.
2020. okt. 2. 10:09
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Megnézik, mert nem egy mindennapos darab. Ennyi. Valakinek tetszik, valakinek nem fog. De ha neked tetszik, az a lényeg. Szard már le mások véleményét. Sose leszel igazán boldog és felszabadult, ha folyton mások véleményétől rettegsz. Szerinted a mai dagadt tini lányok, akik felveszik a feszülős farmert meg a pici toppokat, őket érdekli, hogy nevetségesek. Dehogy, úgy jàrnak a szettben, mintha szupermodellek lennének, pedig rohadt előnytelen nekik ez a stílus. Vegyél róluk példát, ha nekik van önbizalmuk a semmire, akkor neked is legyen a saját egyedi stílusodra, mert az viszont nem semmi. Az egyediséget mindig megbámulják, de szard le nyugodtan. Nem számít a véleményük.
2020. okt. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te is megnézed az embereket.Miért zavar ha más csinálja?
2020. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért bámulnak, mert nem tudod viselni a saját stílusodat - én ezt tippelem. Érződik rajtad a bizonytalanság talán, hogy "jaj, vajon tényleg jól nézek ki, nem semmi gáz velem?"

Hagyd el a hasonló érzéseket és gondolatokat, vállald fel, ami tetszik és amiben egyébként jól érzed magad.


A linkelt lábbelit meg talán azért bámulták, mert egész eddig jó idő volt, és ez egy téli csizma. Szerintem nem túl szép, de nem is én hordom :D

2020. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A sajat labbelim nem talàlom a linkelt valpban teli az enyém öszi es a boka része nem magas hanem alacsony, es müveluraz egész.csak azt nem tudom linkelni
2020. okt. 2. 10:16
 6/14 A kérdező kommentje:
A stilusa hasonlo csak
2020. okt. 2. 10:17
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Feltűnőbb vagy, ezért megnéznek. Ez azért egy elég nagy, otromba csizma. Vaknak kell lenni, hogy valaki ne vegye észre :D

Ennél többet ebbe ne képzelj bele.

Biztos van, aki azért néz, mert tetszik neki, van, akinek nem, és egy csomó csak úgy megnézett, mert feltűnt neki.

Ha te szégyelled magad, akkor nem vagy elég magabiztos a feltűnőbb ruhákhoz.

2020. okt. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy sieleshez valo csizma, aki meg nem latott ilyet, az azert nez meg, mert “micsoda nagy otromba csizma”, aki meg tudja mi ez, az meg azert, mert a varos kozepen mindennapo hasznalatra hordassz ilyet.

Mindket esetben rosszul jarsz:)

En is szeretem a feltuno darabokat, de tulzasokba esni sohasem jo otlet

2020. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én például vörös rúzst nem tudok viselni ilyen okokból kifolyólag. Sokat sminkelek, feltűnően is, be akartam vezetni egy időben a mindennapos rúzsozást casualként, de nem ment. Állandóan úgy éreztem, hogy engem fixíroznak, úgy éreztem, hogy nem tudom kényelmesen viselni. Azon agyaltam hogy biztos azt gondolják rólam, hogy hova nyaltam így ki magam, baxatlan vagyok, minek feltűnősködök... ami persze baromság meg kit érdekel, de valahogy nem tudtam ezt elengedni, úgyhogy annak ellenére, hogy imádom és jól is áll, meghagytam alkalmakra :D
2020. okt. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van akinek tetszik, szerintem, meg ízléstelen. Biztos, mindenki más miatt bámul meg. Megosztó darab. Ha tetszik, akkor hord.
2020. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!