Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kollégám mondja, hogy aki...

Kollégám mondja, hogy aki kétkezi munkás, annak ne legyen igénye. Pl, drágább, de normálisabb dolgokra, ne használjon drágább kozmetikai dolgokat (parfüm), munka után nem kell átöltözni, stb. Szerinte ez már egyfajta beképzeltség. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 10. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit akar, a beképzelt felsőbbrendűségét ráerőltetni a munkásemberekre? Nehogy már az alsóbbrendű fizikai munkás ne legyen mocskos, illatos, jól öltözött, mint én, az egyértelműen felsőbbrendűbb x dolgozó?

A kollégád nevetséges.

2019. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván butaságot mondott, de szerintem ezt anélkül is tudod, hogy itt megkérdeznéd. Szóval, bocs, de elég felesleges volt kiírni ezt a kérdést, max arra jó, hogy a különböző típusú munkát végző emberek egymásnak essenek.
2019. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Na és ha beképzeltség, ehhez mi köze a kollégának?
2019. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor kezdődjék a mai 11. "diplomás" vs "nem diplomás" mérkőzés.

Ready!

FIGHT!

[link]

2019. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Butaság amit mondott, mindenki úgy öltözik és él, ahogy akar, nem szakmafüggő.

Habár az tény, hogy a munka és életvitelünk szorosan összefonódik, ezért Ács Jani sem fog szürke audival, hugo boss öltönyben és armani illatokban behajtani a telepre tetőzni, de egy igazgató sem jelenhet meg kantáros nadrágban ceruzával a füle mögött egy astra combival a tárgyaláson. Ezért átlagban az egyik lazábban, a másik komolyabban veszi a megjelenést.

2019. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Én irigységre gyanakszom.
2019. máj. 10. 19:59
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Kezdjük ott, hogy sok kétkezi munkás ugyanazt a pénzt vagy akár a többszörösét keresi mint sok irodában dolgozó. Miért ne látszódhatna ez rajtuk? Munka után meg illik átöltözni pont ugyanúgy ahogy irodában is meg lehet izzadni és jó ha van váltás ruha.


Persze ez sem mindig kivitelezhető. Én irodában ülök, de mellette sokat túrázom és sárosan, koszosan, büdösen érkezem haza, akkor mindig legyek az?

2019. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1,A munkás nem disznó.

2,A kollégád hülye.

2019. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Elég idióta lehet ez a kollégád. Csak azt meg elfelejteti, hogy a "kétkezi munkások" nélkül ő sem lenne sehol. Hol lakna? (ki építené meg a házat ahol lakik), mit enne? (ki termelné ezeket meg). Ezzel aztán nem számol. Könnyű bemenni az irodába és nagyképű én lenni.. Csak egyszer próbálná ki a kétkezű munkát. 1 óráig sem bírná... Mondom ezt én közgazdasági diplomával a kezemben, hogy a kétkezű munkás 5x több fizetést érdemelne mint egy irodista.
2019. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hülye a kollégád. Ez nem munkától függ. Engem pl nem érdekelnek a drága dolgok, parfümöt csak különleges esetekben használok, pedig nem is vagyok fizikai munkás.

Az átöltözést főleg nem értem, ha mondjuk maltert kevert egész nap, akkor maradjon a koszos ruhában otthon is?

2019. szept. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!