Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok miért hordanak a...

A lányok miért hordanak a méretüknél sokkal kisebb ruhákat?

Figyelt kérdés

Ami így összeugrik rajtuk és kibuggyan belőle a hájuk, meg összeszorítja a testüket, még nézni is rossz. Még a vékonyabb lányok is hájasabbnak meg formátlannak tűnnek ettől, meg látszik, hogy tök kényelmetlen lehet nekik.


És nem úgy, hogy pl. hirtelen felszed pár kilót és nem cserélte még le a ruháit, hanem, hogy mindig ezeket a kicsi ruhákat hordják.



2020. okt. 2. 21:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Talán nem talált olyan méretűt, de maga a ruha tetszett neki. Vagy csak szerinted áll nekik rosszul.
2020. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudja mi áll neki elõnyösen.Pontosabb válaszért majd személyesen megkérdezed tõle/tõlük.
2020. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg sok nőnél pont, hogy az oversized, bő stílusú öltözködés a nagyon elterjedt.
2020. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

Én is rendszeresen látom ezt sajnos sok lánynál. Vagy azért vesznek kisebbet, hogy úgy vannak vele,ajd belefogynak (aztán persze soha). Vagy vékonyabb aki hiszik magukat attól, hogy bele tudják préselni magukat egy xs-es ruhába.

Egyébként szörnyű látni szerintem is. Melltartó a nyakába felcsúszva, a farmer oldalánál kibuggyan a muffinháj, az ujjatlan felső leszorítja a hátukon a husit. Nemtudom, ők nem látják, hogy ez így nem oké... ?


30/N

2020. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Én sosem hordtam a méretemnél kisebb ruhát :D
2020. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#3 Igen, de most nem róluk van szó.
2020. okt. 2. 21:48
 7/18 A kérdező kommentje:
#4 Jaja, pont ezekre gondolok én is. Mint egy kötözöttsonka. Pedig nem is elhízott lányok csinálják ezt, hanem ilyen átlagosak. Igen, én is ilyesmire gondoltam, hogy esetleg azt hiszi vékonyabbnak látszik, ha egy vékonyabbaknak való ruhát magáraerőltet. De inkább pont az ellenkező hatást éri el vele.
2020. okt. 2. 21:51
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

Az első indok a hit: én még mindig negyvennyócas méret vagyok, há' nem híztam én semmit sem a szalagavatóm óta, hiába vagyok huszonhat éves!

Pedig bizony 8-9 éve, a szalagavatón sem volt jó a 48-as ruha: a hasi hájat fel kellett tolni derék fölé, ahogy a derékkötő engedte, de ott minden belefért, a szomszéd Fodrász Marcsika által három kiló hajlakkal beállított műfrizura és a Sminkes Manyesz által felvitt fél vödör diszperzit a beállított fotókon elterelte a figyelmet arról, hogy egyébként Bibendumra, a Michelin reklámemberére hasonlít a család szépsége, a kis Roxika. Pedig már akkor is ronda volt. De sebaj, a mindenütt szorító báli ruhát a szalagavató után levette, utána már kényelmesebb öltözetben ment inni. Azóta viszont megismerte a gépbeállító Imrét, mán a lagzi is megvót, mostan mán lehet hízni amolyan asszonyosan, mer' az ember úgyse' fog elválni, meg hát gyereket nem lehet vállalni egyszálbélként, lyányom, ahhoz erő köll.

A második indok az, hogy bár úgy tartják, a nők a szebbik nem, nagy részüknek semmi érzéke a széphez. Irdatlan, tehénméretű fenekeket bújtatnak be feszülős farmerba, mer' az a divat, miközben A-vonalú, egyrészes, mell alatt megkötött ruhákban vadítóan néznek ki azonos geometriai méretekkel, mert a csípőjüket jótékonyan eltakarja a mintás textil, a lábaik pedig ennek ellenére olyan szépek, hogy bőven lenne mit hangsúlyozni rajtuk azzal, hogy ízlésesen közszemlére teszik őket. De az ellenkezője is előfordul: 40-hez közelítve is nádszálvékony, szinte modellalkatú anyukák is lazán felveszik a mélyen dekoltált ruhákat, holott világéletükben soha nem volt jó mellük, ám egy magasan záró rövid egyrészesben még mindig el tudnák érni, hogy mindenki megforduljon utánuk, de látták, hogy a dzseniferlopez mit vett fel negyvenkét évesen és ők is vannak olyan szépek. De a végtelenségig sorolhatnám a példákat: van, aki a csúnya, darabos térdkalácsát, a görbe lábszárát és a csámpás lábait még hangsúlyozza is miniszoknyával, más a világbajnok kerek fenekét és feszes lábait rejti hosszú szoknya mögé, mert 168 centinél alacsonyabb és akkor már nem is mutat jól a mini (pedig tessék csak megnézni Kylie Minogue-ot, aki 152 centivel teljesen arányos, szép nő), más pedig a természetes, minden árnyalatban szőke, derékig érő haját fogja fel kontyba, mer' kiengedni milyen már így, hogy férje van - holott több millió nő festeti a haját azért, hogy egy kicsit is hasonlítson az övére, ami genetikailag százszor jobb, mint bármelyik festett szőke.

2020. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%
Micsoda sarkalatos problémák, nem tudom, hogy fogok ma aludni, hogy értesültem arról, hogy vannak, akik rossz méretet hordanak.
2020. okt. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 Vegyél be egy xanaxot!
2020. okt. 2. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!