Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik saját bevallásuk szerint...

Akik saját bevallásuk szerint ellenszenveznek a "libsikkel", azok miért jönnek a "libsikkel" folytatott vitákban állandóan azzal, hogy nekik márpedig joguk van a szabad szóláshoz?

Figyelt kérdés

Mármint miért kell játszani a hülyét és úgy tenni, mintha bárki is el akarná venni tőlük ezt a jogot, miközben csak annyi történik, hogy valaki akkor éppen nem ért velük egyet valamiben és ezt (szintén a szólásszabadság jogán) kifejezésre juttatja? Miért nem lehet ezekkel az emberekkel vitázni anélkül, hogy "balliberális véleménydiktatúrát" kiáltanának a beszélgetés valamely pontján?

(A libsizés nyilván az ő szóhasználatuk, nem az enyém.)



2020. okt. 2. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Mert ezeknek az embereknek általában fogalmuk sincs arról, hogy kell vitázni és amint az ő kis komfortzónájukon kívülre kerülnek, ahol kritizálják a véleményüket, már támadásnak és cenzúrának veszik.

Meg van aki segghülye.

2020. okt. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kik a libsik?
2020. okt. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%
Nem vagyok jobboldali és liberális sem . De mikor a liberális rávágja minden egyes mondatomra azt , hogy én rasszista vagyok csak azért mert cinikusan és szarkasztikusan beszélek a C kategóriás viselkedni nem tudó embertársainkról na akkor belőlem is előjön a “náci” és elküldöm józan paraszti ésszel a fenébe . Ilyenkor bezzeg jön az hogy tudatlan szélsőjobboldali náci rasszista fasiszta meg ki tudja még mi vagyok ... ilyenkor csak legyintek egyet és otthagyom a liberális hatökröt . Sokszor így is köszönök el tőle és közlöm vele térjen vissza a valósághoz . Persze ez se tetszik nektek liberálisoknak mert a valóság az ugye nem az a rózsaszín köd amiben ti éltek .
2020. okt. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2%

#3:

Na a sok liberó le is pontozott. Ezek csak ennyit tudnak, nyomogatni a piros X-et.

2020. okt. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Légyszi, írjátok már le ti ketten a második válaszolónak, hogy kiket tartotok libsinek, mert én is csak annyit tudok róluk, hogy ők azok az emberek, akiknek az ellentéteként határozzátok meg magatokat.
2020. okt. 3. 03:36
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

"én rasszista vagyok csak azért mert cinikusan és szarkasztikusan beszélek a C kategóriás viselkedni nem tudó embertársainkról na akkor belőlem is előjön a “náci” és elküldöm józan paraszti ésszel a fenébe"

Ezzel két dolgo a problém.

Egyrészt, józan paraszti ésszel, te tévedsz, szóval semmi okod vagy jogod idegesnek lenni.

Másrészt, változik attól valami, ha cigányozol? Mármint nyilván csak akkor náciznak le, miközben nekem pl. vidéki létemre sokkal rosszabb tapasztalaim vannak a magyarokkal.

Ha úgy kezdesz el kritizálni valakit, még ha jó szándékkal is, hogy elkezded szídni, akkor nyilván nem változik semmi. Te se fogod többször kivinni a szemetet, ha valaki közben téged is elküld a k*rva anyádba. Van probléma a kisebbséggel, de addig nem nagyon lehet a szemükre hányni, mint az hibájukat, amíg nem próbálta meg őket ténylegesen integrálni a hatalom, mivel abból a szociális helyzetből önállóan kitörni baromi nehéz, ezért ha ilyen kérdésekről beszélünk, és tényleg úgy viselkedsz, mint egy tanulatlan, idióta paraszt, akkor valószínűleg tényleg elfognak küldeni a francba, és a pontod is valószínűleg ennek szólt.


Azért mert nem értesz valamihez, még nem leszel feljogosítva arra, hogy hülyeségeket beszélj, és utána még ki is kérd magadnak, ha valaki ezért szól.

2020. okt. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%

"miért jönnek a "libsikkel" folytatott vitákban állandóan azzal, hogy nekik márpedig joguk van a szabad szóláshoz?"

Mert hiába nem értesz egyet azzal amit mondanak attól még joguk van mondani te pedig ha valóban liberális vagy akkor kész vagy akár az ő jogaikért is küzdeni még ha szerinted tévednek is (pl. én se bannoltatnálak vagy töröltetném a kérdésed csak azért mert szerintem hülyeség és nettó gaslighting = azzal gyanúsítod meg a másik oldalt amit ti magatok csináltok). Ja és attól hogy valaki más véleményen van még nem kell lenácizni és rasszistázni, nyugatabbra akár kirúgatni az állásából, sőt Amerikában még az utcán is rátámadni mert ezzel csak elidegenítitek magatoktól az embereket. Ti vagytok a felelősek a Boris Johnson-okért és a Donald Trump-okért. Szomorú hogy erre nekem kell innen a jobbközépről emlékeztetnem téged, ugyanakkor rávilágít arra hogy mi a baj manapság veletek. Szektásodtatok és ez roppant taszító. Sok jobboldali figurában több a tolerancia mint bennetek, de valahogy mi vagyunk a nácikok meg a fasiszták. Valakinek ki kellett mondania.

2020. okt. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Mit jelent az, hogy libsi/liberális?

2020. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7

Na pontosan ez az, amiről magyaráztam, köszönöm, hogy szemléltetted. Végig többesszámban beszélsz hozzám, amikor a mondataimra reagálsz, mintha én magam egy személyben képviselném azoknak az embereknek azt a valószínűleg meglehetősen széles skáláját, akikre te liberálisként tekintesz, és megvádolsz olyasmivel, amiről nem tudhatod, hogy csináltam-e életemben valaha (pl. nácizással, fasisztázással), csak azért, mert találkoztál már valamikor valakivel, aki ennyivel lerendezte az érveidet egy vita során. Még Trump megválasztásáért is hibás lettem hirtelen innen, Európa közepéről, magyar állampolgárként. :D

Megismétlem magam: jelenleg SENKI az égegyadta világon nem mondott olyat, hogy nem áll jogodban elmondani a véleményedet. Majd akkor fogok felszólalni a védelmedben, ha ez a valóságban történik meg, nemcsak a fejedben. Még a válaszodat sem jelentettem a moderátoroknak (ha már idáig is eljutottunk), ahogyan senki másét ezen az oldalon, gondolom, hihetetlen. Nem a szabad szóláshoz való jogosat vitattam el, hanem a jelenlegi álláspontod megalapozottságát, már ami a személyemet illeti. Ha komolyan vehető szeretnél maradni, akkor hagyd abba a szalmabábozást.

2020. okt. 3. 14:08
 10/11 A kérdező kommentje:
*jogodat
2020. okt. 3. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!