Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézeget hátra állandóan?

Miért nézeget hátra állandóan?

Figyelt kérdés
A sarokba van egy lány aki jóval előrébb ül, én pont az ajtónál ülök. Állandóan óra alatt hátra nézeget, miért? Azt nézi hogy én nézem - e, vagy miért nézeget hátra?

2020. szept. 6. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Óra van ott esetleg?Nem lehet ennyiből megállapítani, azért jóval rendesebben le lehetne írni.Lehetséges, hogy azt nézte, hogy te nézted-e.Az is lehet nem is téged nézett, csak elbambult, miután a mögötte lévő emberrel beszélt.
2020. szept. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem az órát, akkor lehet hogy az ajtót nézi - annyira szabadulni szeretne, hogy reflexből a "menekülési utat" lesi. Te meg épp ott vagy, ránézel, mire ő ösztönösen felveszi veled a szemkontaktust. Aztán nézitek, hogy mi van :D


Az is lehet, hogy tényleg már csak azért fordul hátra, mert te bámulod őt.

2020. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Óra alatt csinálja, nem az ajtót nézi, hanem engem.
2020. szept. 6. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha inkább megkérdeznéd akkor őt, ha már ennyire érdekel.
2020. szept. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretném megkérdezni, csak kiváncsi voltam hogy hátha másnál is volt ilyen.
2020. szept. 6. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!