Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek van gyereke es...

Ha valakinek van gyereke es egy elhizott parja, akivel ugy elvan, mert ugy se kellene senkinek, annak honnan van arra motivacioja hogy allandoan a màsik nemnek akarjon tetszelegni?

Figyelt kérdés

Csak elnézem baratom fiu tesojàt.vagy ffi.


A kapcsolatukban ugy tünik a nönek csend a neve nem sminkelhet, asszonyosnak "kell"lennie akire a kutya rà se néz.

Viszont a srac (ffi)folyamatosan, szinte kenyszeresen ad magàra, ö akar lenni a földön a leghelyesebb srac. Rengeteget költ e a fiatalokat utànoznà.


Csak a hàttere erdekelne



#parkapcsolatban tulzott kényesség magàra
2020. szept. 20. 17:25
 1/4 A kérdező kommentje:

Szoval amikor parkaocsolatban ugy öltözik stb vki mintha naponta mennr buliba.

Nekem fura

2020. szept. 20. 17:26
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Nekem az a furcsa hogy bárhol is vagyok nagyon sokszor minden ember azt lesi ki nézi őt??

Nem tudom ez miért jó?

Külföldön is ez van.

Sok ember mindig mással foglalkozik

2020. szept. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akarom mondani más emberrel pl szomszéd,kolléga,iskolatárs, ismerős, nem magával ha nem mással
2020. szept. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen ember van (nő és férfi is), akik minden nap kiöltöznek. Nekik ez tetszik, ennyi, ebbe fölösleges belemenni. Az meg, hogy a nőnek csönd a neve, hát sajnos ez sem ritka, de ezen pedig csak a kedves hölgy tudna változtatni. Amíg valaki hagyja, hogy elnyomják, mindig lesz "jelentkező", aki el is fogja nyomni. Bárcsak ne ilyen világban élnénk, de így van. Ember, embernek farkasa, muszáj mindenkinek megtanulnia kiállnia saját magáért. Persze nem ilyen egyszerű, csak a dolog háttere érdekelt. És a dolog háttere pedig az, hogy van egy megadó ember és egy uralkodó ember. Ennyi.
2020. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!