Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha van 15 millió ft-om, az...

Ha van 15 millió ft-om, az elég, hogy ne kelljen dolgoznom kb. 10 évig, ha spórolok, meg meghúzom magam?

Figyelt kérdés
Saját lakás van. Rezsi most kb. 40 ezer.
2020. okt. 3. 09:07
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, a 22-es szépen leírta, amilyen félelmeim ébredtek nekem a kérdésed olvasásakor. A pénz szempontjából összefoglalta a 22-es. De más szempontból nézzünk rá a kérdésre: Nem állnék le. Tanulni, dolgozni kell, a szinten maradáshoz is. Ha leáll ezekkel az ember - elkezd leépülni. Így működik a tudatunk- vagy dolgozik, teremt, alkot (ezek a tanulásnál, munkánál nyilvánulnak meg). Vagy leereszt. Középkorú vagy, nem lenne jó.
2020. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
24%
Ja tényleg, a fogyatékos és a taps kimaradt. Mondom, legyen már nagyobb szókincsed 😂
2020. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
19%
Nézz keresztül rajta és kész.
2020. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
46%

Nem olvastam el a válaszokat, de ki tudod számolni, hogy normális körülmények között mennyi időre elegendő.

Összeadod a havi átlag költségvetéseidet és megnézed hány hónapot húzol ki.

2020. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:

32. Értem mit írt huszonkettes, de..


"Betöréssel, rablással, elemi kárral, banki számla kifosztásával, - számoltál-e?"


Most komolyan, nehogy már ilyenre alapozzak. Amúgy meg van biztosítás a lakásra.

Meg hogy mi lesz, ha...?

Igen, lehet felemelik a nyugdíjkorhatárt, de az is lehet hogy bevezetik 10 év múlva az alapilletményt, és mindent robotok csinálnak. Vagy 5 év múlva mindenki meghal vírusban.

És akkor meg az lesz, hogy halálomig csak dolgoztam.

2020. okt. 3. 12:48
 36/51 A kérdező kommentje:
37. Neked feltűnési viszketegséged van? Minden kérdéshez beírod! Nem kötelező olvasni! Ha valakit felismersz a kérdéséről, ne lépj be, ne írj, ha nem tetszik! Húzz innen, te kis figyelemhiányos nyomi!
2020. okt. 3. 12:50
 37/51 anonim ***** válasza:
40%
Keress másik munkát, ha annyira utalod. Olyasmit, amit szabadidős tevékenységként is szívesen végeznel (legalább részben).
2020. okt. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
36. Kiszámoltam, nem is egyszer. 150 ezernél kb. soha nem költök többet (természetesen a mostani árak mellett, tudom h ez változni fog), és ebbe már beleszámoltam egy-két váratlan kiadást is.
2020. okt. 3. 12:51
 39/51 anonim ***** válasza:
65%
Na akkor nézd meg hány hónap jön ki belőle és megkapod a kérdésedre a választ
2020. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem inkább akaszd fel magad, jobban jársz

45 évesen hogyan lehet valakinek ennyire fogyatékos gondolkodása?

2020. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!