Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudom ha egy másik...

Honnan tudom ha egy másik lány féltékeny rám?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, mindig mindenkivel nagyon kedves vagyok, sokat mosolygok, alapvetően van egy pozitív kisugárzásom amit sokszor emlegetnek akár olyanok akik nemregota ismernek. De vannak nagyobb társaságában, akik egyszerűen nem bírnak engem, és lehet h másokkal aranyosak de velem flegmaznak, meg néha gúnyosan mondanak valamit. Egy ilyen lányrol Kiderült h azért utalt engem mert a csávója mondta neki h milyen szép és aranyos lány vagyok. Csomó ideig azt hittem h csak szimplán utal bele a világba, de mások mondták h valószínűleg féltékenykedik. Ez vhigy megnyugatott h nincs velem semmi baj, már azt hittem megbantittam vkivel. De honnan lehet az ilyen leszűrni?

2020. jún. 5. 21:10
 1/1 anonim válasza:
100%

Folyamatosan téged néz, méreget, rólad kérdezget, utánoz és a féltékenykedést természetesen a legjobban az hozza ki, hogy ha az illető párja ilyen dolgokat említ meg az adott barátnőnek vagy látja, hogy sokat néz téged.

Sajnos szerintem még lesz pár ilyen esetben részed, főleg ha ilyen vagy ahogyan írtad, de ne törődj vele, nem kell mindenkinek megfelelned. Te érezd jól magad az a lényeg, aki pedig flegma veled azzal nem kell foglalkozni és nem kell nekik megalázkodni! :)

2020. jún. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!