Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan hülyének néznek a...

Sokan hülyének néznek a hatalmas ambícióm miatt, velem van a gond?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, sokan nem értik meg, hogy egyszerűen nagyra törekvő vagyok. Nagyok az álmaim és érzem magamban, hogy ha teszek érte, elérhetem őket. Sokak szerint majd kinövöm stb.. Én vagyok a furcsa, mert nem szeretnék majd megelégedni azzal amivel majd mások igen? Lehet, hogy nagyképűnek hangzik, de esküszöm, hogy csak kíváncsi vagyok. Izgulok és várom a nagybetűs életet, de sokan csak tologatnák az egészet. Semmi gond ezzel, csak az nem én vagyok.. :D Jelenleg is gyűjtök egy gitárra, az ára nagyon sok, annyi, hogy elszörnyűlködnek tőle a legtöbben, még én is amikor először láttam. De rájöttem, hogy ez KELL. És nekivágtam. Feláldoztam a nyaraimat, iskola után is dolgoztam, falun belül füvet nyírok stb.. Lehet, hogy felnőtt szemmel ez nem tűnik soknak, de igen is az és lépéseket teszek a célom felé. Szóval... Velem van a gond? Remélem nem nagyképű a kérdés :)
2020. okt. 4. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Az elején még azt hittem hogy vmi jövöterv hogy nagyjá akarsz lenni, vagy vilagmegvalto gondolatok lesznek de minimum karrier szempontok, erre csak a penzköltes egy tàrgyra ami kisült belöle :)


Hát vedd meg és muzsikálj :)

2020. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled gond, csak így tovább!:)

Jó olvasni, hogy van egészséges lelkületű és ambiciózus fiatal, aki tesz is a céljaiért, nem csak a sült galambot várja. És ha az nem repül a szájába a szülők pénztárcája által, akkor "kiég", de minimum mentális problémái lesznek.

2020. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1-es: Karrier kapcsán is vannak szempontok, de nem akartam regényt írni :)


2-es: Köszönöm, készen állok! :D

2020. okt. 4. 21:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

'' Feláldoztam a nyaraimat, iskola után is dolgoztam, falun belül füvet nyírok stb..''

Végre egy fiatal,akinek nem derogál a fizikai munka. Helyes. Ha akarsz valamit tegyél érte. Másokkal ne törődj mit gondolnak...

2020. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű mert őket is le törte valami, és nem voltak kitartóak.


A nagy álmokhoz nagy lélek kell, kívánom hogy minden vágyad teljesüljön a kemény munka után! ☺️ Bár én is ilyen lettem volna ennyi idősen. :D

2020. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok szerencsét, jó egészséget neked!
2020. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Nagyon rendesek vagytok!
2020. okt. 4. 22:12
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség törtetni. Értelmetlenül, tervek nélkül, cél nélkül törtetni, na az a hülyeség. Ha van célod és van ötleted, hogyan érd el azt és úgy gondolod, hogy megéri, hát hajrá. Ha meg nem jön be, hát nem jön be, saját kárán tanul az ember. Ha meg bejön, akkor kaszálsz és kész.
2020. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ambíciókkal nincs gond, viszont egy tanácsot adnék neked felnőtt fejjel. Mindig legyen B terved. Tehát elhatározhatod, hogy jobb leszel, mint Slash, és mondjuk zenészként szeretnél híres lenni, de legyen B-terved arra az esetre, ha ez véletlenül nem jön össze. Legyen egy szakmád, érts valami máshoz is!
2020. okt. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!