Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnál is az van, miko régi...

Másnál is az van, miko régi nagy szerelmed látja a facebook-on mással, hogy úgy érzi, elvették tőle, elvesztette ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 04:04
 1/9 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%
Persze. Szr dolog, sajnálom tesó.
2020. okt. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Ezt fogalmazd meg meg egyszer.
2020. okt. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem a kérdésre válaszolok, de egy jó tanács: Töröld az ismerőseid közül! Hidd el, jobb lesz úgy neked!
2020. okt. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy, örülök, hogy megszabadultam tőle
2020. okt. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyik exemnél van hasonlo.massal van. De mintha folyamat csalna, kicsit olyan érzès.

Szoval együtt voltunk komoly tervekröl gyözködött meg gyürüket nézett es elég nagy multunk is van együtt sokmindenen keresztülmentünk.olyan "hozzàmtartozo" érzésem volt vele kapcsolatban, mint egy csaladtag.

Aztan egy idö mulva hirtelen 180 fokot vett nem en voltam a vilag közepe szamara es kidobott es összejött egy hàjas disznoval inkabb.

Még mindig olyan mintha ez a diszno fözne most nàla a "konyhàmban"(amit en rendeztem be nala),aludna az "àgyamban", ami felett logott egy közös festményünk, mintha igazabol en varazsoltam volna szépre az otthonàt "nekik", hogy majd aztan ott él egy masik növel.


Mai napig nem birtam még megszokni :D

2020. okt. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Max. az éretlen kiskamaszok éreznek így, mi érett, erős felnőttek már nem. 😏
2020. okt. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Értelmetlenül fogalmaztál, de egyébként nekem elég sz.r dolog a régi szerelmemet mással látni, akkor is, hogyha már rég elhagytam. Fordítva meg nemtom, hogy és mint, az ő dolga
2020. okt. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem fogalmaztam értelmetlenül, csak felülíródott egy szó vége : nem "szerelmed", hanem "szerelmét".
2020. okt. 24. 00:48
 9/9 anonim ***** válasza:
ok
2020. okt. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!