Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hülyeség volt átadni a helyemet?

Hülyeség volt átadni a helyemet?

Figyelt kérdés
Könnyített gipszben van a lábam, tehát alig látszik, én meg amilyen rendes vagyok átadtam a helyemet egy terhes anyukának.
2020. okt. 6. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lett valami bajod? Nem. Akkor nem volt hülyeség.
2020. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az ülesre pakolós? Látom nagyon nem bírsz mit kezdeni már a gipsszel, mikor veszik le? Amúgy nem, jófej volt tőled.
2020. okt. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most kaptam meg a járót :)
2020. okt. 6. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de azért reméljük, hogy most nem a te gipszeddel lesz tele a Gy.k.
2020. okt. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Légy nyugodt elég baj nekem a gipsz
2020. okt. 6. 17:20
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem igen, mert ezzel csak magad alatt vágod a fát: "Itt vagyok, továbbra is rúgjatok belém!".

És ha elesel, akkor is ilyen "érzékenyek" lennének az emberek? Vigyázz magadra!

2020. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Másnak kellett volna átadni, nem neked.
2020. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, sosem szoktam leülni, még a teljesen üres buszon/villamoson sem, pont amiatt, hogy sose kelljen átadnom senkinek se. Álló helyekre nem nagyon pályáznak, így nem is kell figyelnem melyik terheske vagy banyatankos áll fölém szuszogva megvető pillantásokkal, miközben előadja a drámai Krisztus- menetet, hogy neki mindenkinél nagyobb a problémája, még akkor is ha üres az egész jármű és nem veszi észre (Persze észreveszi, csak jobban simogatja az egoját ezeknek, ha valaki nagy nyilvánosan átadja. Én meg ehhez nem fogok asszisztálni az tuti). :)
2020. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!