Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig lesz vajon divat,hogy...

Meddig lesz vajon divat,hogy az emberek felteszik közösségi oldalakra a magánéletüket ?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amìg az emberek szeretnek beszélni róla.
2020. okt. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nagy része mindig is szeretett beszélni a magánéletéről . A közösségi média csak egy felület amin ki tudják adni ezt magukból . Senki ne gondolja azt, hogy ezek a közösségi oldalak véletlenül jöttek létre . Egész egyszerűen voltak / vannak valakik akik pontosan tudták , hogy az emberiség ilyen , és ehhez kerestek egy piaci rést , amit megtaláltak , ami sikeres lett. Sose fog ez a jelenség megszűnni , a közösségi média előtt is az emberek többsége azt kereste , hogy mivel tudja felhívni magára a figyelmet .
2020. okt. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok .


Persze ez személyiségfüggő ki mennyire oszt meg magáról dolgokat . De a többség akkor is figyeli a többieket ha ő maga nem oszt meg gyakran túl sok dolgot . Ha valaki nincs fent ezeken az oldalakon még azok nagy részének is van egy kamu profilja amin figyeli a többieket .

2020. okt. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
? Aki zavar, arról leiratkozol szépen. Ennyi.
2020. okt. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Soha nem fog megszűnni, aki eddig kiteregette, ki fogja ezután is. Én nem teregetem ki, zavar engem is, ha valaki minden sz.art megoszt, de őket már kikövettem. Idegesített.
2020. okt. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem egyre kevésbé divat már. Én úgy látom, hogy pl a huszonévesek nem nagyon posztolnak már.

Persze az influencerek kivétel, ők ebből élnek.

De magánszemélyként miért raknám ki a magánéletem? Én max aktuális problémák kapcsán szoktam posztolni (lásd most a Duró Dóra ügy).

Ahhoz senkinek semmi köze, hogy mit eszek, hova megyek nyaralni, milyen házban élek stb..

2020. okt. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a magánéletüket egyre kevésbé. Én legalábbis már nagyon kevés olyat látok. Inkább azzal van most tele minden, hogy megnyilvánulnak különböző ügyekben. Pl. vírus, maszkviselés, politika, stb. Persze nekem ez is sok, mert a legtöbben álhírekhez írnak, meg olyan stílusban, hogy meglepődök, hogy ő az ismerősöm.

Fiatalok, 15-25 évesek között, viszont továbbra is a magánéletet látom ezer millió semmitmondó képpel megörökítve. Meg még annyi a különbség, hogy a fiatalabbak más oldalakat használnak, mint az idősebbek.

2020. okt. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Rengeteg a magányos, önbizalomhiányos ember és így akar kompenzálni, hogy így viselkedik. Szükséges neki a külső visszacsatolás, mert anélkül életképtelen. Nem fog megszűnni, mivel egyre több a telefon, facebookzombi ember.
2020. okt. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Nálam még nem jött divatba.

Én még fotót se rakok föl magamról, nemhogy személyes infót, pedig csak ismerősök láthatnák...

2020. okt. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök sokáig, mert igény van rá, a másik szekálása népünknek nagyon fontos pl.
2020. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!