Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Multinál dolgozó mérnökök,...

Multinál dolgozó mérnökök, vezetők: Ti hogy érzitek, a multis pörgés, benefitek hajszolása után ez a lassulás az személyes magánéletünkben jót tett? Hogy érzed most magad?

Figyelt kérdés

Én is multis mérnök vagyok. Úgy érzem, hogy ez a lassulás abszolút pozitív hatással lett a lelkemre és a magánéletemre.


Végre nem kell egész nap félmagyar-félangol mondatokat hallgatni, benefiteket számolgatni, risk assesmentekkel szarakodni. És végre, nem azt látom állandóan, hogy a vezetőim idegesek, mert nem a terv szerinti 3.20 százalékot, hanem csak 3.15 % nyereséget hoztunk a adott hónapban.


Ti hogy érzitek? Én azt sem bánnám, ha felhőbe termelő multis mérnökből, maradandó munkát végzővé (akár földműves) változtatná ez a válság az életemet.


2020. ápr. 13. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Szenior szoftverfejlesztő vagyok, megfeleződött a munkám mennyisége és az új hobbim a kertészkedés lett. Születésem óta utáltam kertészkedni..


22/F

2020. ápr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

22 évesen szenior :D

Amúgy nekem nem sokat változott a meló, bár eddig is szerettem.

2020. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mièrt őket emelted ki a kérdésed kapcsán?
2020. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ismerős szeretett dolgozni, most szétunja magát. Van home office, meg igen, lehet takarítani, gazolni, főzni, hímezni vagy akármit csinálni, ő a munka formáját szerette.
2020. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Mérnök(informatikus) vagyok, de nem vezető. Eddig sem hajtottam magam agyon mondjuk, jelenleg pedig kifejezetten élvezem, hogy itthonról dolgozom. Mostanában kezdtem nézegetni vidéki házakat. Szeretem a lakásom, de nagyobb szabadságot ad, ha van saját kert és tök jó lenne, ha nem kötne ennyire röghöz a munka. Ha lesz lehetőségem megtartani az 500-as bért és mellé teljesen ho-ra váltani (vagy csak hetente maximum egyszer kell megjelennem a munkahelyemen), akkor én leszek a legboldogabb a világon. Komolyan nem vágyom másra, csak arra, hogy ne kelljen bejárkálni és egyáltalán pestinek lenni ahhoz, hogy jól keressek.

25N

2020. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#3: Azért őket emeltem ki, mert én is ilyen munkakörben dolgozom. Kíváncsi voltam, hogy csak én látom-e úgy a dolgokat, ahogy. Írd le nyugodtan a véleményed, akkor is, ha máshol dolgozol.


#1 és #5 nagyon jól leírta azt, amit részben én is érzek.

Napok óta én is családi házakat nézek a neten, a belvárosi lakás helyett.

2020. ápr. 13. 19:52
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Ja, 22 éves "Szenyor" xD Naon naon komoly lehet, főleg ha mellette van ideje kertészkedni. Nos, én ugyan nem mérnök vagyok hanem gazdasági elemző, így nekem megmaradt a munkám, annyi változással hogy most kissé megnövekedett a túlóráim száma a sok ad hoc módon hozott vállalaton belüli akciók miatt. Épp ezért nemhogy nem érzem a lassulást, hanem még inkább pörgést
2020. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem hálistennek nem lassult szoftverfejlesztő vagyok,sajna még nem vezető.

De nekem inkább pörgősebb lett hálistennek.

2020. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én pénzügyi szektorban dolgozom elemzőként, hát mi belefulladunk a túlórákba, gyakorlatilag a napi majdnem 2 óra utazást most ledolgozom, szóval kb ugyanott vagyok mint eddig. Ha kicsit normálisabb lenne a munkatempó, nagyon élvezném a home office-t.
2020. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én pályakezdő fejlesztő vagyok és kifejezetten jól esik a lassítás.

Lényegében csak ott nyertem időt, hogy nem kell utazni illetve reggel kicsípnem magam. Viszont úgy érzem, hogy már eleve ez rengeteget számít.


Plusz a csendben való munkavégzés is jó, nekem kell, hogy NE legyen nyüzsi körülöttem.


Nekem mostmár nehéz lesz visszamenni az irodába. (Már ha marad munkám)


Eleve decemberben és januárban itthonról dolgoztam, már az tetszett.

2020. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!