Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nálad is az a helyzet gyakran,...

Nálad is az a helyzet gyakran, hogy az emberek automatikusan elkezdik neked sorolni a problémáikat, magánéletüket?

Figyelt kérdés
Miközben nem is igazán kérdeztél erre rá. Szóval mintha megéreznék, hogy jó hallgatóság vagy és rád zúdítanak mindent. Annyira unom már, hogy hihetetlen. :)
2016. dec. 8. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen nálam is ez van :D
2016. dec. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt sokáig. Aztán egyszer nagyon begurultam, és megfogadtam, hogy még egyszer ilyen nem lesz. Ha valaki elkezdi, simán ott hagyom. Eleinte nem volt könnyű, de ma már igen.
2016. dec. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Azt hiszem, az én fejem valamiféle "tűzfallal" van ezek ellen ellátva, amit tudatosan egy "meg se próbáld" nézéssel kell kombinálni. Garantált siker.
2016. dec. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, jót nevettem a kommenteden. :D Túl vajszívű a nézésem? Egyes, írj példákat is, kettes te is. Olvasni támadt kedvem, érdekel.
2016. dec. 8. 23:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Éjszakai mese? hát például idős néni piacon :jaj aranyos maga is fázik mert nekem a vérnyomásom miatt nem jól megy a keringés és fázok, de most ment el a busz mire megint hazaérek addigra már be kellene venni a gyógyszert megint..meg még a tetejébe a cukrom is magas de az orvos nem csinál semmit ... stb de ezt így egy szuszra a néni! De végül megjött a szomszédasszonya ,vele folytatta a beszélgetést. Bizom benne, hogy hazaért épségben és nem fagyott meg !
2016. dec. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel.....

Viszont nincs szívem ahhoz, hogy bunkó legyek szóval meghallgatom. gyakran csinálom ezt itt gyakorin is =)

2016. dec. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyira nem unhatod, ha még itt is ezt akarod olvasni.
2016. dec. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Igen. Bár én nyílt életsegítő vagyok.

Ilyen cukros vagyok, fázok, fát kell vágni, stbre, mindig annyit reagálok, "sebaj" s témát váltatok, de nornális problémákat szívom magamba s segítek.

2016. dec. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Én szeretem hallgatni, főleg ha az illető kíváncsi mit gondolok róla. Nekem az a sértő ha elmondja az életét aztán nem is érdekli az sem ha csak annyit mondok, hogy igen/nem.
2016. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Red Vixen: Ezt a "sebajt" alkalmazni fogom! :-D

Nekem is kijutott a jóból kérdező, bár az utóbbi időben én is próbálok ez ellen fellépni, mert olyan, mintha elszívnák az összes energiám ezek a panaszkodók. Írták előttem, hogy bunkóság, ha nem hallgatod meg, de amikor szinte 10 alkalomból 9,5-szer csak azt hallgatod, hogy panaszkodik, na az.. hiába keltél "jobb lábbal", a beszélgetés után visszabújnál a takaród alá..


22L

2016. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!