Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Indonézia, vagy Fülöp-Szigetek...

Indonézia, vagy Fülöp-Szigetek, vagy Vietnám lehet olyan kultúrsokk, mint India? Vagy azért ezen helyeken nincs igazán sok érdekes látnivaló, és "európaibb" a helyiek viselkedése, illetve hozzáállása? EU emberekkel szemben milyen a viselkedésük?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne az én válaszomra adj, mert soha nem jártam még Ázsiában.

Viszont kultúrsokkot tapasztaltam már Európában is. Először Anafira mentem, ami egy nagyon picike, kevés ember által ismert görög sziget, ami nagyon csendes, nagyon kevés a turista, az autó, a helyiek is, meg minden. A következő állomásom Santorini volt, és másfél napig nem is tudtam, mi bajom van, és akkor jöttem rá, hogy kultúrsokk. Nem Budapesthez, hanem Anafihoz képest. Pedig a két hely között csak egy másfél órás kompút volt.

Ezt csak azért írtam le, mert szerintem simán lehet az általad felsorolt helyeken is kultúrsokkja az embernek. De mondom, sosem jártam egyiken sem, szóval nem biztos.

2020. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
A szutyok Indiába akkor sem mennék, ha nekem fizetnének. Negyed kontinensnyi roma putri.
2021. jan. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!