Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért futnak haza a gyerekek...

Miért futnak haza a gyerekek az iskolából?

Figyelt kérdés

2-3 éve érzékelem csak azt a jelenséget, miszerint nagyon sok gyerek már nem haza sétál, hanem egyenesen ahogy kilép az iskola kapuján szó szerint fut hazáig. A hatalmas táska lötyög a hátukon jobbra-balra, ők meg csak rohannak haza.

Vajon a számítógép elé sietnek ennyire? Vagy nagyon félnek valamitől délután 1-2 órakor, világosban a forgalmas utcán?


2020. okt. 8. 13:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Legvalószínübb a számítógép, nálunk már az oviból is úgy megy haza a gyerek hogy anya gépezhetek, telefonozhatok? Lehet hogy nem tud normálisan beszélni, de gépezni, mobilozni siet haza.
2020. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt h mi is futottunk, de már nem tudom h miért. Most vagyok 30. Meg az h valaki fut az nem azt jelenti h rögtön haza is megy.
2020. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a 7-8 óra egy helyben ülés után jó lesik kiengedni a gőzt?

Ma már alig számítógépeznek, mindenkinek okostelefonja van, azt az iskolában is tudja nyomkodni.

2020. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül szerintem.

Én 13 éve is volt,hogy rohantam haza a suliból pedig számítógépünk sem volt.:D

2020. okt. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez az általad észlelt "jelenség" nem 2-3 éve létezik.

Mi is állandóan szaladtunk haza az iskolából gyerekként, és nem azért mert féltünk és számítógépünk se volt, szóval azért meg pláne nem.


Azért szaladtunk mert jól esett, mert tele voltunk energiával, mert örültünk, hogy vége arra a napra a sulinak, és mert szerettünk volna minél előbb hazaérni.

2020. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Öhm, én ilyet még sosem tapasztaltam
2020. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát az enyémek nem futnak, max reggel, amikor késésben vannak... :D
2020. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

valszeg csak túl sok felesleges energiájuk van, miután egész nap egy kényelmetlen székben kell mozdulatlanul rohadniuk.

nem mindenre az a válasz ám, hogy a gonosz maifiatalok meg a gonosz maiszámítógép...

2020. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert pl.a 70-es évekbe nem futottak a gyerekek haza a suliból?
2020. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én általában a buszra szoktam futni.
2020. okt. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!