Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak hogy ne rúgjanak...

Mit csináljak hogy ne rúgjanak ki az iskolából a szüleim ne bűnesetnek meg és hogy ne utáljanak a gyerekek?

Figyelt kérdés

8.-os vagyok. Idén váltottam iskolát, az előző iskolámban mindenki szeretet sokk barátom volt egy közöségi ember voltam. Az új iskolában visszahúzódott vagyok nincsenek barátaim (bár nem is kerestem és nem is szeretnék) kicsit antiszociális és depressziós is lettem. Ma az udvaron szünetben odajött az egyik gyerek és lelökte a sapkámat. (Bár antiszociális lettem azt nem szeretem ha baszakodnak velem, (Én sem baszakodtam senkivel amikor osztálykedvenc voltam.) én is lelöktem a sapkáját majd odajöt az osztály kedvenc és lelökte a sapkámat majd el kezdett lökdösődni természetesen nem hagytam magam én is lelöktem a sapkáját ekkor már mindenki minket nézet az udvaron majd váratlanul kigáncsolt gyorson feláltam a földről és ököllel ütöttem és térdel rugdostam ő próbált még egyszer kigáncsolni. Majd egy tanár leállított. Sohasem voltam verekedős gyerek de nem hagyhattam magam nem akartam beégni se azt hogy megverjenek. Már mindenki tudd róla és de senki nem hiszi el a tanárok közül hogy nem én kezdtem és csak magamat és persze a becsületemet védtem. Mit csináljak hogy ne rúgjanak ki az iskolából a szüleim ne bűnesetnek meg és hogy ne utáljanak a gyerekek?


Bocsánat az írásomért...



2016. okt. 28. 13:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Emiatt nem rúgnak ki. Max kapsz egy igazgatóit. Legyél az igazgatónál bűnbánó, meséld el miért tetted, és, hogy mondd, hogy belátod rossz döntés volt, de féltél, hogy megvernek. Szüleidnek dettó.
2016. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha tudod előzd meg, hogy mástól tudják meg a szülők. Te szólj nekik előbb.
2016. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. okt. 28. 14:14
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
És ne legyél dacos, büszke a tanároknál vagy az igazgatónál! Amit tettél, önvédelemből, félelemből, ijedtségből tetted.
2016. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Vegre valaki aki nem rinyal ha belekotnek, hanem megvedi magat. Ritka tokos gyerek vagy, barmi lesz maradj ilyen.


A szuleid ha ismernek nem fognak megbuntetni. Sulibol meg ilyenert nem rughatnak ki, max ha komolyabban megserult a masik gyerek.

2016. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. okt. 28. 15:44
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
ha beléd köt az a kötekedő sz*rházi, meg verd meg.
2016. okt. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
megint
2016. okt. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk ököllel ütni valakit meg térddel rugdosni a legprimitívebb dolog, amit valaha hallottam. Kirúgni nem fognak, de kissé gyorsan eléred a korlátaidat. Ha lehet, ne ököllel akard elintézni a dolgaidat, akkor se, ha önvédelemről van szó.
2016. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogyan, te drága? Paskolja meg a popóját?

Ha valakire rátámadnak, úgy védekezik, ahogy akkor éppen a helyzet diktálja.

2016. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!