Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyerekkori traumák törtek...

A gyerekkori traumák törtek meg ennyire?

Figyelt kérdés

Egész életem egy nagy szenvedés volt. Egy alkoholista pár első gyermekeként láttam meg a nap világot. A legelső emlékem kb. 4 éves koromból lehet, mikor apám brutálisan szétverte anyámat. Emlékszem, hogy sírtam és könyörögtem, hogy hagyják abba. Az idősebbik öcsémet rendszeresen verte anyám, volt hogy szexuàlisan is zaklatta. Volt, hogy feltépte a bőrt a nemiszervén és ömlött belőle a vér. Volt, hogy folytogatta. Ha bármi rosszul sikerült anyámnak, a testvérem kapott. Rendszeresen szexeltek elöttünk , mellettünk, szóval láttam mindent , hallottam mindent. Egészen kis koromtól kezdve. Olyan 5 éves korom óta rendszeresen maszturbálok és napjába akár 5-6szor is elmegyek. Folytatom:


Bekerültem az óvodában, néha voltak rajtunk kék foltok, de általában nem látszódott a verés nyoma. Óvodában elkezdtek csúfolni. Hormonzavarom van, eléggé szőrősödtem már akkor is. Mindig majomnak csúfoltak én meg takargattam magamat.


Majd bekerültem az iskolába, olyan 10 éves korom körül elkezdtem hízni. Előtte csont és bőr voltam. Aztán elkezdtek malacnak csúfolni, a fiúk megvertek, leköptek. Majd hazamentem és mindig az alkohol szaga lepte be a füstös kis házat. Minden este imádkoztam, hogy ma ne legyen balhé. Ha mégis volt én beálltam közéjük. Direkt rosszat tettem, hogy engem verjenek meg ne egymást.


Majd 6-os lettem. Anyám nem engedett fürdeni, csak egy héten egyszer. Nem mosta nagyon a ruháimat sem. Ápolatlan, koszos kislány voltam. Elkezdtek büdös csótánynak hívni. Egyszer felgyújtották a hajamat, máskor bogarakat tettek a kapucnimba, vagy a tolltartómba. Vagy csak szimplán összevertek.


Tűrtem, elballagtam. Jött a középiskola, nyugalomra vágytam. Itt a csendességem miatt hamar ki lettem közösítve. Magányos voltam. Végül 16 évesen meguntam és leszámoltam.


Ezután nem sokkal megkaptam otthon, hogy hülye, ostoba sz@rházi vagyok. Nagyon gyorsan hozzak haza pénzt, mert a családit elvették és kell a pénz. Nem elég, hogy lógtam mindig az iskolából, még ezt is megtettem.


Itt kezdődik a legrosszabb része az életemnek. Ami miatt többször próbáltam öngyilkos lenni. Feltettem magamat a rosszlányokra cirka 16 évesen. Majd összecsináltam magamat mikor megállt mellettem az autó. Azt hittem, hogy elrabol vagy megöl. Valamiért paranoiás voltam. Egy durva franciát kért mélytorokkal, 15 ezer forintért cserébe. Megtépte a hajamat, leköpött, fojtogatott. Én meg tűrtem. Tűrtem mert kellett a pénz. Mert enélkül semmit sem érek én. Hazavittem a pénzt anyámék undorral néztek rám. Viszont örültek a pénznek. Én meg folytattam. Mire felocsúdtam már nyakig benne voltam a kis “vállalkozásomban”. Utálom magamat. Utálom az életem. Megakarok halni. Mi az én felelősségem pontosan a sztoriban? Mit tehettem volna másképp?


2020. okt. 8. 17:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hogy a kèrdèsre is vàlaszoljak nem te Vagy a hibàs,hanem az a két mocsok Aki megcsinàlt, mert szülök nek nem nevezem az ilyet, Én is 17 èvesen kezdtem el ùgy keresni a pénzt, mert kidobtak az utcàra egy fillér nélkül és sajnos nem volt màs lehetösègem.
2020. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Különös, hogy egyes válaszolók ennyire nem tudják beleképzelni magukat a helyzetedbe, és ilyen könnyelműen nyilatkoznak... Szerintem nagyon elismerésre méltó, hogy annak ellenére, hogy ennyire pokoli életed volt, és minden lehetőséget megfosztottak tőled, mégis ennyire intelligens vagy és felelősségteljes.

A családod semmit sem érdemel tőled, és nem a Te hibád ez az egész, ők vállaltak felelőtlenül úgy gyereket, hogy nem akarták gondját viselni. És a testvérednek sincs helye egy ilyen környezetben, és ha jót szeretnél neki, akkor vagy jelented ezt a megfelelő szerveknek, vagy pedig ha van lehetőséged, és szeretnéd, akkor vele együtt elköltözöl a családodtól, és sosem nézel vissza feléjük, különben sosem leszel már boldog.

Hogy érzed, lenne lehetőséged új életet kezdeni? Elköltözni albérletbe, esetleg továbbtanulni?

2020. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%

Szia. Hasonlo csaladban nevelkedtem.

30 vagyok.

Vagy 3 ocsem,en voltam a gyamjuk,hogy ne abba a nyomorba kelljen felnoniuk.

Miota felnottek,sajnos elkovettem azt a hibat, hogy elballagtam a szuleimhez es halalra vertem oket...

Eletem legrosszabb hibaja volt,megcsak most szabadultam.

Latod milyen szar eletem volt nekem is?

Figyelj,fogd amid van, ha nagykoru vagy akkor probald magad fentartani egy kisebb videki alberletben, es probald meg felnevelni az ocsedet.

Lehet,hogy kesobb meg megkoszoni neked.

Nagyon nehez lesz... De nezd. Van valami veszteni valod?

Sok szerencset.

2020. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%

Szia


Amit írtál nagyom durva

Sajnalom de Osziten, én épp ebbe élek, de verés az nincs.

Nem tudsz elkoltozni? Szakmad van? Akármi?

2020. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!