Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom megbocsátani a...

Nem tudom megbocsátani a világnak, hogy magyarnak születtem. Mit tegyek a frusztrációm ellen?

Figyelt kérdés
Micsoda ember lehettem volna, ha nem ide születek! A pompás agyvelőmbe is ez a förtelmes, göcsörtös, ócska kis nyelv fészkelte be magát. Csak sírni tudok, ha erre gondolok...

2020. okt. 9. 19:31
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
92%

Költözz el, mondj le az állampolgárságról, tagadd le, hogy hol születtél és vissza se nézz.

Változtass nevét, vegyél egy új személy azonosságot és soha többé ne szólj magyarul.

2020. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
93%
Vannak akik nyomoreknak szuletnek te meg ezen hisztizel.
2020. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
74%
zorbán is ezt mondta hogy ha nem magyarnak született volna akkor most ő lenne a világ ura. Mekkora szerencsénk hogy mégis magyar lett.. 🎰
2020. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
85%
A világnak semmi koze ahhoz, hogy hol es hova születtél ... talan reklamalj a szuleidnel … de eljatszhatod, hogy szir menekult vagy es menj ahova szeretnél. Ha tudsz ugy nezni mint egy kecskepasztor, akkor biztos nem buksz le.
2020. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
73%
Legyél öngyilkos vagy költözz másik országba és tanulj meg anyanyelvi szinten egy másik nyelvet, nem olyan bonyolult ez.
2020. okt. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy provokatív kérdés.
2020. okt. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
88%
Utazz el Dél-Ázsiába vagy Afrikába egy időre.
2020. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
77%
ja, én is örülnék, ha nem magyar lennél, legalább nem nekem kéne magyarázkodnom, hogy miért vannak ilyen hisztis drámakhercegek az én nemzetiségemben...
2020. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
77%

Megtanulsz egy nyelvet és kimész külföldre dolgozni.

Tényleg nem olyan bonyolult xd :D

Én is jobban szerettem volna egy másik imádott országomban születni, de belegondolva jó ez így, mert ha odaköltözök mint idegen előnyösebb helyzetbe kerülök bizonyos területeken és még ott is élek. :3

2020. okt. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
91%

Ha komolyan gondoltad, akkor csomagolj és azonnal indulj világgá.

Ha maradsz, akkor tényleg csak egy frusztrált troll vagy.

2020. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!