Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szoktassam a hideghez magam?

Hogy szoktassam a hideghez magam?

Figyelt kérdés
Gondolom lehet xD
2020. okt. 9. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Minek szoktad nálad magad a hideghez? Kapcsold be a fűtést.
2020. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Egyel nagyon energiadus eteleket, tartalmasat es zsirosat. Melegveru emlosok az etelbol allitjak elo a szukseges homersekletet.


Mozogj sokat a friss levegon.


Oltozz okosan.

2020. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Én mindig halogatom a fűtés bekapcsolását (lustaságból, előtte ugyanis ki kell takarítani a fűtőtesteket). Tavaly 14 foknál éreztem úgy, hogy most már tényleg kéne, akkor már fázott a kezem a gép előtt dolgozva a dupla pulcsi+pokrócba burkolózás+sapka+sál ellenére is. De utána se fűtöttem 16 fok fölé.


Az a módszer nem jó, hogy hideg van, de "szoktatás" gyanánt nem öltözöl föl és átfagysz. Ha már át vagy fázva, akkor sokkal több meleg kell, hogy átmelegedj. Ha jó melegen vagy öltözve, nem vagy átfázva, akkor egy pár perces levetkőzés (míg a wc-n vagy, meg a vetkőzéstől míg belépsz a zuhany alá, meg míg a pizsóba-pizsóból átöltözöl) se lesz kellemetlen.

2020. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gólyamadár ugy csinalja, hogy idoben elindul afrikaba.
2020. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!