Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szoktassam le erről a...

Hogy szoktassam le erről a párom? Úgy viselkedik mint egy gyerek, ha valamibe jobb vagyok.

Figyelt kérdés
Nem bírja beismerni ha ügyeseb vagyok nálla.. Ő a férfi mindenbe ő akar lenni a nyerő de szó szerint mindenbe. És már hazudik is. Azt hiszi mindenhez ért, és mindetn tud aztán ha nekem jobban megy, kiakad. Egyszerű példa: Mortal kombat. Egy verekedős játék, gondoltam játszunk kicsit.Elötte menőzött nekem,hogy jaj hát ő pofi , very hardba hozzá se lehet érni, és ő neki adottsága van ehez. Na csukott szemmel megvertem szegényt, erre földhöz verte magát, és nekiált hisztizni,hogy ő nem játszik ezzer a sz@rral többet, neg hogy csaltam, és utánna hozzámdobta a kontrollert, majd fellökött és fújta tovább hogy de csaltam. Ugyanez volt kártyázásnál. Előadta hogy ő peofi meg versenyeket nyert stb, azt levertem. És hozzámvágta a paklit makd megsértödött. Mindennel ezt csinálja. Mindíg versenyzik velem mindenbe, ő neki mindig nehezebb meg több dolga van, ő mindig mindent jobban tud, ő mindenhez ért, engem meg lenéz sztán meglepődik és hisztizik.. Mit lehetne vele csinálni?Nayon idegesítő ez a műsor amit csinál.
2019. jún. 20. 21:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Készülj fel, hogy minden válasz kb az lesz hogy váljatok el.

Feltételezem felnőttek vagytok. Esetleg próbáljatok kooperatív játékokat játszani, ahol közösen nyertek vagy kikaptok. Később jöhetnek az afféle multiplayer solitaire játékok, ahol bár egymás ellen vagytok, nem tudtok kárt okozni a másiknak, csak próbáltok több győzelmi pontot gyűjteni pl. Egyszer talán ő is felnő.

2019. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Helyesírásban azért gondolom nálad jobb nem?
2019. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát rwmélem ezt abbahagyja. Az a vicc,hogy ő hív ki mert ő bizonyítani akarja hogy ő mindenbe jobb. És nem csak jaték terén hanem ő azt hiszi mindenhez adottsága van. Igy akármi szóba jön meg akarja mutatni hogy ő jobb. Legyen pénz munka játék akármi.
2019. jún. 20. 21:57
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem kell a helyesírásba belekötni miután be van törve a képernyőm és a billenyűzet fele már nem érzékel. Sőt a képrnyő fele se érzékel.
2019. jún. 20. 21:58
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
:DD Ez jó xD biztos ideges lett, hogy te jobb vagy, és szétverte a géped. Emiatt nem találod a rövid i helyett a hosszút xD
2019. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Felnőtt embereket már nem lehet "leszoktatni" dolgokról. Vagy megbeszéled vele, vagy hagyod nyerni mindig. Persze csak akkor, ha szereted és vele akarsz maradni.
2019. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem érzékel a képernyő fele. Hiába nyomok rá az i betűre ha tök mást ír helyette. De most amúgy minek kell kötekedni ezen, mert ez nem jön a kérdéshez. Amúgy a képernyő azért törtbe mert kiverte a kezemből,mert elöbb megfejtettem a Sudokut mint ő.
2019. jún. 20. 22:03
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyszer megpróbáltam,hogy hagyom nyerni, és akkor azért kezdett piszkálni, mert hogy de hagytam magam..Mert feltűnt neki. Beszélni megpeobáltam vele és megmondta hogy igen zavarja mert hogy ő neki adottsága van. ( mindenhez)
2019. jún. 20. 22:05
 9/17 anonim ***** válasza:
én úgy látom mind a kettő "i" működik :)
2019. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagynehezen működik de rá kell nyomni 5 szőr. Én meg nem dogok ezzel elszórakozni órákig, miután már a harmadik szónál járok a gép meg akkor írja csak be az elsőt.
2019. jún. 20. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!