Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nagyon keveset beszélek az...

Ha nagyon keveset beszélek az gond lesz majd amikor vezetni tanulok?

Figyelt kérdés
Szóval az oktatónak ez gond? Eléggé antiszoc vagyok, semmi életem. Biztos kérdezni fog ilyen alap dolgokat van e barátnőm kivel élek ilyenek, vagy nem így lesz? Jó tudom vezetni megyek nem haverkodni, de az életben eddig azt tapasztaltam azért ha sokáig együtt vagy valakivel az próbál közös témát keresni, vagy kérdez ilyeneket. Meg gondolom jobban szeretik azt aki mindig mosolyog és közvetlen. Sajnos nem ilyen vagyok megváltozni nem tudok. Azt nehezen tudom elképzelni hogy csak a vezetéssel kapcsolatban szól majd hozzám, biztos próbál ismerkedni, vagy nem?

2020. okt. 9. 21:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nincs köze neki ezekhez de azt vettem észre hogy sok embernek mindegy csak beszéljen. Vagy kérdezzen. Mert a csend kínos. Én meg biztos nem mondok olyat hogy semmi közöd. Meg közvetlen emberek ilyeneket simán megkérdeznek egymástól. És ha kiderül hogy életem sincs? Csak úgy vagyok?
2020. okt. 9. 21:45
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyébként én szeretnék jóban lenni vele, számomra is kínos a csend, megértem ha beszélni fog sokat. De nem vagyok hozzá szokva.
2020. okt. 9. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Végül is arról is lehet beszélgetni, hogy veled sosem történik semmi. Egyébként a vezetésre fogtok figyelni, sok fecsegés nem lesz. Én inkább a beszélgetős, barátkozós típus vagyok, és mindig leb@szott az oktató, hogy ne pofázzak hanem a vezetésre figyeljek. Szóval ne parázz, elég témát fog adni a vezetés, másról fecsegni nem lesz sok idő.
2020. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem azt én szégyellem hogy velem nem történik semmi. Felfogom hogy én vagyok az abnormális, nem gondolom magamnak érettebbnek másoknál, se különlegesnek. Szóval ezt valahogy titkolni kellene inkább bár úgyse lehet.
2020. okt. 9. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor vezetni tanulsz, egy szolgáltatást veszel pénzért. Annyi kötelezettséged van az oktatók felé, hogy megjelenj adott időpontban vezetésre készen, józanul, magad felé pedig, hogy legjobb tudásod szerint kövesd az utasításait a vezetéssel kapcsolatban. Másra nem kötelezhet, nem várhat el tőled sem kedves fecserészést, sem ajándékokat. Viselkedj nyugodtan természetesen, mint bármely más ember társaságában. Nem kell megosztanod vele semmit, ha nem akarsz.
2020. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze ezt én tudom. De nem akarok ellenséges lenni.
2020. okt. 9. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ezzel probléma lenne, hiszen vezetni mész, nem barátkozni, de mivel én is ilyen vagyok, meg tudom érteni, hogy emiatt parázol. Mondom, én is eléggé introvertált, meg szoc. fóbiás vagyok, viszont az oktatómmal tök jól elbeszélgettünk mindig, el se hittem, hogy erre képes vagyok. De mindig vártam az órákat, mert tök jóban voltunk, és sokat beszélgettüónk meg nevettünk. Kb apám helyett apám volt, meg ő is mondta, hogy lassan családtag leszek. :D
2020. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!