Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt, hogy nagykép...

Miért hiszik azt, hogy nagyképű és lenéző vagyok? Csak azért mert csendes, visszahuzodó vagyok és keveset beszélek.

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Mert nagy a képed, mint Jabbának a star warsban s olyan a nézésed, mint a befenyített merkelnek;)


Honnan tudjuk, látunk mi téged szerinted??? Bizonyára ez látszik fejeden...

2018. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
mert nem ismernek
2018. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, hogy miért hihetik azt... Én is pont olyan vagyok, mint az általad leírtak és nem gondolom, hogy emiatt beképzelt lennék.
2018. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is visszahúzodó vagy, ha épp barátkozni, beszélgetni akarnak veled? Mert ha igen, akkor szerintem nem csoda, hogy annak néznek. Nem lehet mindenki barátságos, közlékeny, de ha mások kezdeményezik nálad a pajtizást és te elutasítod, annak már más a lecsengése.


Az is lehet, hogy van valami az arckifejezésedben, amiért ezt hiszik. Pl. velem is volt így, sosem gondoltam magam nagyképűnek, mégis azt mondta valaki rólam, hogy elég flegma arckifejezéseim vannak, habár nem éreztem magam flegmának. Valamennyire igazuk is volt, és ezen megpróbáltam változtatni, odafigyelni magamra ilyen szempontból. Azelőtt én is azt hittem, hogy az "az egyetlen hibám, hogy csendes, visszahuzodó vagyok".

2018. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha barátkozni akarnak velem, akkor megijedek és falat húzok magam köré.Nehéz közel kerülni hozzám, nehezen barátkozom.Lehet tényleg az arcomra is kiül.Az az igazság, ha valaki oda jön hozzám,azon gondolkozom mit akar tőlem? Milyen hátsó szándéka van?.. Sok régi rossz tapasztalatom van....
2018. febr. 13. 19:47
 6/8 anonim ***** válasza:

# 5


Gondolkozás helyett beszélgess s kiderül, mit akar tőled...ilyen egyszerű.

Szörnyű hátsó szándék, ha meg akar ismerni...beszéltetve ismerszik meg a másik jobban-te is.

Ha van tapasztalatod, akkor rutinod is a gebasz emberekhez...., akkor hol itt a gond?

2018. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor szakgyakon töltöttem egy nyarat, ahol kivétel nélkül extrovertált, társaság közepe típusú emberek mellett voltam, akkor fogalmazódott meg bennem ugyanez a kérdés. Én is eléggé csendes természet vagyok, ott viszont mindenki fosta a szót... amikor volt 5 perc szusszanás, volt, aki random elkezdte nekem mondani, hogy ő milyen ételt hogyan főzött meg hétvégén, másikuk pálmafás képeket mutogatott, harmadik dugta az orrom alá az Oriflame katalógust, és mindig reagáltam, sőt, kínomban még a katalógusból is rendeltem, csak hogy ne legyen az, hogy kihúzom magam ezekből a nagy közösségi dolgokból. Valahogy mégis érződött rajtam, hogy én elég magamnak való
2018. márc. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

folyt: Szóval érződött rajtam, hogy magamnak való vagyok. Meg is kezdődött a susmus mögöttem, az elfojtott vigyorgás, amikor megláttak, pedig semmi rosszat nem tettem, elvégeztem a munkát, amit kiadtak, de nem mentem oda minden aprósággal hozzájuk, mert nekem ilyen az alapbeállítottságom...

Az új munkahelyemen, amikor vizsgát kellett tennem, akkor vettem észre, hogy az oktató mereszti rám a szemét, szinte megijedtem tőle. Mondtam neki, hogy nagyon izgulok a vizsga miatt, és akkor esett le a tantusz, amikor válaszolt, hogy "nagyon látszik rajtam", kiderült hogy hasonlóan meresztettem a szememet. Az arckifejezések is sokat dobnak a megítélésen, pedig nem mindig tudom "visszatartani", ha stresszelek/szorongok valamin, de ez lehet az egyik ok, mert ezt olvassák le rólunk.

2018. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!