Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok, akik árván nőttek fel:...

Azok, akik árván nőttek fel: mik voltak a legbántóbbb beszólások, amiket az árvaságotokkal kapcsolatban valaha kaptatok?

Figyelt kérdés

Utólag is elnézést, ha valakinél sebeket tép fel a kérdés, és köszönöm, ha tudtok válaszolni.


(Az is "jó", ha valaki nem érintett, csak hallott ilyen beszólós szituációról.)



2020. okt. 10. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Anyád megnevelhetett volna"

Tudom, ez így nem hangzik annyira durván, de 11 éves voltam, egy táborban mondta a felügyelő, nem is tudott a helyzetemről, abszolút nem állt szándékában megbántani engem, de én ettől úgy összetörtrem hetekig csak sírtam éjszaka, utána pszichológushoz kellett mennem, mert akkor emiatt úgy éreztem, hogy én soha nem lehetek teljes értékű ember, mert nem kaphattam meg a megfelelő nevelést és törődést az anyukám reszéről.

2020. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jaj, sajnálom. Képzelem, hogy akkor ez rosszulesett, de remélem azóta már sikerült lelkileg megerősödni.


Köszönöm, hogy megosztottad az élményed!

2020. okt. 22. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!