Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lesznek valaha ideálok az...

Lesznek valaha ideálok az egészségesen izmos nők?

Figyelt kérdés

Nagyon régen a kövérebb, molettebbek voltak, ez annak a jele volt ugye hogy volt bőségesen táplálék, jól tartotta a férj. Később jött hogy ez már nem lényeg, akkor elkezdtek hordani fűzőket, később még vékonyabbak lettek. Erre eljutottunk most arra, hogy a modellekre rossz ránézni, egy kész csontkollekciók, a legújabb amerikai zenés klipekben meg újra visszajött a zsír, de csak a mellekre és a fenékre koncentrálódva.

És ott lennének az egészségesen izmos lányok, de ez szinte mindenkinek a "hát már nem nőies" kategória. Mi kell valakinek ahhoz, hogy ilyen legyen? Alapvető a megfelelő táplálkozás, a pihenés, és a sport. Utóbbihoz pedig nem tartozhat egy lusta, punnyadt mentalitás. Mindennek az eredménye pedig egy egészséges test, amitől az illető mentálisan is jobban érzi magát. Persze ezt nehéz elérni, sokszor szerintem azért is mondogatják akiknek nem tetszik, mert irigyek és inkább csak punnyadnak.


2020. szept. 26. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mennyire izmos lányokra gondólsz? Esetleg kép?
2020. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Undorítóak a túl izmos, definiált nők, kb. ezért. Meg mert társul hozza egy beszűkült érdeklődési kör, ami kimerül a sportban és a táplálkozásban és ez senkinek nem szórakoztató hosszú távon, max egy másik gyúrósnak.
2020. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2020. szept. 26. 22:00
 4/14 Miss Endzsi ***** válasza:
71%
Ez nem túl nőies alak.
2020. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Én egy ilyen csajjal szívessen hazaállítanék, had pukkadozzon a nővérem:)
2020. szept. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha nőies ha nem, nekem ez a legvonzóbb alak, amit itt látunk, az számomra tökéletes. Látszik hogy van tartása, jók az arányok, nem tudok mibe belekötni.
2020. szept. 26. 22:06
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Mindegy hogy milyen példás életet él, hogy táplálkozik és mennyit sportol ha férfias a teste. A nő úgy kívánatos ha finoman gömbölyödik ahol kell, és puhább mint egy izmos férfitest. A finomságot keresi az ember a nőben, nem a keménységet. Ezt értem a testi és a lelki oldalára is.

Egy ilyen kigyúrt nő már ránézésre is izzadtságszagú.

És az hogy nem ez az ideál, nem véletlen.

2020. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Egy bizonyos szubkultúrában most is ideál. Miért nem elég ennyi? Miért kéne mindenkire ráerőltetni? Neked tetszik, sok más embernek tetszik, nézegessétek. De hogy nézne ki egy ilyen egy divatlap címoldalán vagy egy reklámban egy elegáns ruhában? Ezek a karok? Az ilyen testen csak ezek a fitneszcuccok állnak jól, nem a nőies ruhák.


Egyébként szerintem már így is beszivárgott a mainstreambe. Ha csak megnezünk egy szépségversenyt, feltűnik hogy mennyivel vaskosabbak és izmosabbak a lányok mimt régebben.


7-essel értek egyet.

2020. szept. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, nekem ilyesmi testem van, kivéve, hogy a karjaimon messze nincs ennyi izom, azok elég vékonyak. Az a lényeg, hogy elsősorban az adott illető érezze jól magát a bőrében, legyen az ideál, avagy sem.


Szerintem abszolút attól függ, hogy az adott srácnak, férfinak mi jön be. A barátomnak például bejövök ilyen testtel, másnak pedig nem jönnék be. Ilyen a szubjektivitás.


Egyébként nem tudom miért kell következtetéseket levonni egy alak alapján valakinek az érdeklődéseiről vagy a részletesebb életmódjáról. Nyilvánvalóan többet foglalkozik a sporttal (ami önmagában nem probléma, rengeteg fajta van ezen belül is), mint az átlag, de csak saját magamból és a páromból kiindulva egyikünk szenvedélyei között sem a sport dominál. Nekem speciel a színház, neki meg a tervezés.

22/L

2020. szept. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%
Nekem tetszik, bejönne egy ilyen nő:). Az a has totál ízgató számomra.:)
2020. szept. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!