Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt szociopaták, kik...

Vannak itt szociopaták, kik máshogy vélekednek a világról, és megosztanák ezt itt velem? Esetleg amelyik szív is?

Figyelt kérdés
Milyen formában gondolkodtok másképpen, milyen tulajdonságotok van, ami másoknak furcsa?

2020. okt. 11. 01:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a legjobban a Dexter című sorozat főhőse által ismertem magamra. Nem irtok elítélt, a törvény kezéből kicsusszant bűnözőket, meg itthon nehéz is lenne eltüntetni őket, de a "lelki" vívódásai, a monológjai, a "szeretteihez" való hozzáállása, akár a felesége, a húga vagy a saját gyereke...


Vagy a baráti összejövetelek, amikor hívták őt sörözni vagy közös programokra, a színészkedési kényszer...


Furcsa leginkább az, hogy ami másoknál természetes reakció, az nekem megjátszott és ha éppen fáradtabb vagy dekoncentráltabb vagyok, akkor nem tudok úgy lereagálni 1-1 szituációt, mivel nem váltják ki belőlem a megfelelő érzéseket.


Kívülről inkább higgadtabb, megfontoltabb ember benyomását keltem, igyekszem beleolvadni a többségi társadalomba és nem megnyílni senkinek, a nem pszichók úgysem értenék a dolgot, a szintén pszichók számára pedig csak felesleges támadási felületet biztosítanék. Nem mintha annyira fontos ember lennék, akit érdekében állna bárkinek is támadni, de bármikor jöhet olyan szituáció az életben, amikor nem szerencsés, hogy ennyi mindent elmondtam magamról.

2021. jan. 19. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!