Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Médium vagyok? Nagyon foglalko...

Médium vagyok? Nagyon foglalkoztat, utána is olvastam de nem vagyok benne biztos. Elég sok paranormális dolog történik velem.( a szellemeket nem látom, de részletezem lent )

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor ( naponta többször ) érzek/tudok olyan dolgokat, amiket nem mondott senki és nem tudhatok sehonnan. Sokszor jósolok apróbb dolgokat


pl.: a múltkor melegítettem valamit a sütőn, és elkezdett egy párbeszéd szerű menni a fejemben, hogy mit csinálnék ha ki gyulladna. Abban a pillanatban ki gyulladt a konyharuha.


A másik példa,hogy sokszor amikor nézem a játszó gyerekeket, valamelyikre rá nézek, és tudom hogy el fog esni stb. És utána meg is történnik.


Ha beszélgetek valakivel

( üzenetben ) akkor meg érzem ha valami baj van, pedig semmi jele nincs.


Nagyon át tudom érezni a dolgokat, teljesen mintha át kerülnék a másik ember testébe, és érzékelném ami vele történik, majd vissza térnék a saját testembe.


Néha csak úgy a semmiből érzek szagokat/illatokat, a legtöbbet éjszaka amikor biztos hogy nincs körülöttem olyan tárgy aminek a szagát érzem. Ez legtöbbször 1 és 3 között szokott történni. Pl.: Távoli, fahéjas Kürtős kalács szag. A semmiből éreztem és nem hiszem hogy valaki az erdőben hajnali 3-kor Kürtős kalácsot sütne.


Valahogy tudom az állatok gondolatait. Nen tudom megfogalmazni hogy hogyan...

De olyan furcsa ez az egész.



Valószínűleg kicsit túl gondolom, de nagyon foglalkoztat a téma, és minél előbb szeretném tudni, mert néha már félek magamtól.


Előre is köszi a válaszokat!



#médium #megérzés #paranormális #Médium vagyok #Médium lennék
2020. okt. 11. 09:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia,

Hallgass a lelkiismeretedre es, hogy mit sug az orangyalod. Sokszor a gonosz szereti elhitetni, hogy van kulonleges kepessegunk es hogy van ilyen kepessegunk.. tedd a jot segits masoknak es imadkozz.. ahol nyugalmat talal a lelked, ott lesz a helyes valasz is.

Szep aldott vidam napot es Isten aldjon meg!

2020. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
57%
Ez engem is foglalkoztat. A halott nagymamám fájdamát éreztem, abban a házban ahol ő élt és meghalt. Miután elköltöztünk, semmit sem éreztem az új házban.
2020. okt. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
9%
Nekem is vannak furcsa érzéseim amik általában bejönnek és én is látom magamat kívülről. Nem tudom ezt mire véljem.
2020. okt. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!