Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elfáradtam a szenvedésben,...

Elfáradtam a szenvedésben, mit tegyek?

Figyelt kérdés
NEM tervezgetek öngyilkosságot, nem is panaszkodni akarok. Nem vagyok az a feladós típus, csak most elakadtam kicsit. Pár éve meghalt a feleségem, a babánkkal együtt. Utána apám halt meg, engem is ért egy súlyos baleset, többször voltam életvszélyes állapotban. Mindig visszarángattak a temetőből, csak azt nem tudom, hogy minek. Középkorú vagyok, egészségem nulla, nincs munkám, sem pénzem, elvesztettem a lakásomat, mindnenkit, mindent akit, amit szerettem. Bármennyire küzdök, semmit nem tudok elérni. Kicsit olyan érzésem van, hogy az istenek direkt szívatnak, közben meg jót röhögnek a szerencsétlenkedésemen. Mit lehet még elvenni attól, akinek semmilye sincs már? Ilyenkor mit lehet csinálni egy nyomorultnak? Mi értelme van még 10 évet így végigkínlódni? Nem tudom mit várok, de pár okos tippnek nagyon örülnék. Köszönöm!

2020. okt. 11. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Az élet igazságtalan, nagyon nem tudsz mit kezdeni ezzel.
2020. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Először is sokat segítene a helyzeteden, ha lenne munkád. Biztos, hogy ezek után nem könnyű munkába állni, de szerintem az is valamennyire elterelné a figyelmet, nem mellesleg ha pénzed van, több lehetőség tárul fel előtted.


Ha idáig eljutsz hogy van munkád, onnantól könnyebb lenne. Emberek között lennél, lehet találsz barátokat, akiknek el tudod mondani a gondjaid.



Más tippet nem tudok adni, szerintem ez lenne az első, hogy kitörj ebből a tehetetlen helyzetből.


Kitartást kívánok!

2020. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Uhh, ezt olvasni is borzasztó amit leirtal. Nagyon sokrétű a problémád, amit nem könnyű megoldani, pláne nem egyedül! Ehhez a gyakorikerdesek és a laikus tanácsok már kevés. Vannak ilyen karitatív szervezezek, szociális segítő intézmények, ahol különféle szakemberek vannak egy helyen, és látnak el komplex segítséggel. Szerintem egy ilyet érdemes lenne keresned és újra felepiteni magadat és az életedet.

Kitartás, biztos vagyok benne, hogy erős vagy tuljutni!

2020. okt. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Lepontozhattok, de el se tudjátok képzelni azt, amin a kérdező átment és a "szerintem ez lenne az első, hogy kitörj ebből a tehetetlen helyzetből" féle sablonválaszokkal aztán nagyon előrébb lesz a kérdező.


No shit Sherlock. A kérdezőt a HOGYAN érdekli.

2020. okt. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért, az mivel jobb hogy egyből elküldöd pszichológushoz?

Azt miből fizesse a kérdező? :D

Akkor első lépés a munkakeresés, vagy tényleg ótvar nagy hülyeséget írtam?

2020. okt. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyél világjáró vándormunkás.
2020. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!