Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől vagyok ilyen?

Mitől vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon régen kezdődött ez velem, de kb 7 évesen jöttem rá, hogy más vagyok, mint a többiek. Sosem voltak barátaim a suliban, de úgy igazán senki nem volt az életemben aki fontos lenne nekem. Mindenki csak arra kellett, hogy kihasználjam és manipuláljam. Nagyon jól manipulálok és élvezem is ezt a tevékenységet. Szeretem, ha okosabb lehetek valakinél és tudok játszani az érzéseivel. Nem tudok másokkal együttérezni, de ez nem is zavar. Szerintem előny, hogy ilyen vagyok, tudom, hogy mások nem ilyenek. Én nem tudom átérezni a gyászt és a szenvedést, engem nem érdekel, ha valaki meghal vagy valami bajuk van az embereknek. Alig vannak kézzelfogható érzéseim, azokat is nehezen élem meg. Szeretem hajszolni az élvezeteket. Kóros hazudozó vagyok. Nekem nem számít, hogy épp igazat mondok e vagy hazudok, ugyanolyan nyugodtan teszem azt. Gyakran csak azért hazudok, hogy ne mondjak igazat, de amúgy semmi okom nem volt rá. Szeretem megjátszani magam, álarcokat húzni és szerepekbe bújni. Egyáltalán nincs empátiám, sz*rok mások érzéseire és nem érdekel senki, csak én magam. Önző vagyok, mindig kihasználom az embereket és nevetek rajtuk(hogy mennyire manipulálható mind). Ez nekem természetes amióta csak élek, de egész kicsi koromban észrevettem, hogy emiatt más vagyok, mint a többiek. Valahogy éreztem, hogy ők mások mint én, mert törődnek egymás érzéseivel, nem hazudnak annyit és nem manipulálják egymást(a többiek). Természetesen ez az egész engem nem zavar, nem akarok megváltozni, szerintem előny az ilyen manipulációs képesség. Még jól jöhet az életben, meg aztán élvezem is. Csak azt nem értem, hogy működnek mások, miért lehet őket olyan könnyen kihasználni? Kisebb koromban úgy gondoltam, aki hülye annyira, hogy kihasználjam, az meg is érdemli, de ahogy telt az idő, arra lettem figyelmes, hogy szinte bárkivel tudok játszani. Most mindenki ennyire kihasználható?? Engem nem zavar, nekem attól csak jobb, de azért fura egy ilyen világban élni.

2020. aug. 25. 19:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Mindenki ilyen, de az ilyen őszinte balekok, mint te, ezt nem veszik észre.
2020. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Te egy érzelmileg elhanyagolt ember vagy, ami valószínüleg azért van mert a szüleid nem foglalkoztak veled. Nehéz úgy empatikusnak lenni hogy nem szeret senki, mindenki lesz.rja magasról hogy mi van veled, élsz e vagy halsz. Sz@r lesz szerettek nélkül itt hagyni ezt a világot, gondold meg.
2020. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha senki nem érdekel miért kérdezed tőlünk?
2020. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 TR75 ***** válasza:
100%
Hány évesnek mondod magad, ha igazat mondasz, és hány évesnek, ha hazudsz?
2020. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

19 vagyok. Nincs értelme a koromról hazudni, már elmúltam 18 így felesleges. Amúgy is fiatalabbnak nézek ki, egyszer azt hitték, hogy a húgom a nővérem.


Azért kérdezek tőletek mert nem tudom a választ, hogy mitől vagyok ilyen.

2020. aug. 25. 20:23
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

nárcisztikus vagy. Elég gáz :D Van egy ilyen ismerősöm. Ő azt mondja barátok vagyunk, de gondolom kamuzza, hogy kapjon tőlem ingyen cuccokat vagy fene tudja :D Undorító szegényke.

Már csak azért vagyok vele jóban, hogy belemenjek a játékaiba, és mikor azt hiszi minden király, jól kicikizem (mondjuk őt könnyű)

De sosem haragudott meg, vagy nem tudom. Egy ideig nem ír, aztán megint betalál valami hülyeséggel :D Írok vissza neki valami kedveset, közben szétküldöm a hülyeségeit az ismerőseimnek, hogy azok is nevessenek egy jót.

2020. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 TR75 ***** válasza:
100%

Az általad említett dolgok a sötét triádra jellemzőek (nárcisztikus-szociopata-pszichopata).

Addig nem probléma, amíg a manipulációiddal konkrétan nem okozol kárt másoknak. Sokszor előnyt jelent a dolog, akár még társadalmi léptékben is.


#6

Te sem vagy valami korrekt ember...

2020. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem célom kárt okozni, de ha megteszem, az se zavar. Tényleg nem volt velem sokat törődve, de én mindig is ilyen voltam. Nem hiszem, hogy nárcisztikus lennék. Nekem nincs szükségem nárcisztikus forrásra állandóan. Milyen gáz is lenne folyton rászorulni valakire érzelmileg.
2020. aug. 25. 20:58
 9/23 anonim ***** válasza:
Miért gáz, szánalmas vagy gyenge szerinted az akinek érzelmei vannak? Mert nekem az lenne logikus, hogy azért mert így kihasználhatók, ami nekik rossz, de ugye ez téged nem érdekel. Szóval miért? Pusztán kíváncsiságból kérdezem. (semmi érzelmi dolog nincs a kérdés mögött)
2020. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az azt jelentené, hogy valaki rászorul egy másik emberre és függ tőle. Ez az, amibe sose mennék bele, mert akkor szükségem lenne valakire. Nem mondtam, hogy az érzelmek gázak, szerintem az érzelmekkel semmi probléma nincs, ezáltal irányíthatók az emberek. Csak nekem nincs szükségem nárcisztikus forrásra, ennyi az egész.
2020. aug. 25. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!