Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen indíttatásból szokták...

Milyen indíttatásból szokták az emberek reklámozni a magánéletüket ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 12. 20:26
1 2
 1/11 kicsibarany ***** válasza:
100%
Foglalkozzanak vele, visszajelzéseket vár.
2020. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek ez nem reklám, hanem ennyire nyitottak.
2020. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz? Facebookos menőzésre/sajnáltatásra, vagy például egy vlogger személyes videóira, amikben magáról mesél?
2020. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindenképp a menőzésekre, tehát semmilyen tanító célzata, egyéni vagy társadalmi haszna nincs.Akinek volt már olyen fb ismerőse, az tudja, mire gondolok, nagy szavak, ezer fotó, lájkvadászat, egófényezés, szélsésőges kiteregetése, felnagyítása mindennek. Ráadásul ez ugye sokak szemében kontraprodultív, tehát mi motiválja azt, aki csinálja? Akit példaként felhoztam, már vagy 8 éve csinálja, szóval nem fellángolás.
2020. okt. 12. 21:10
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Várja a pozitív visszajelzéseket. Nyilván ez nem feltétlenül egy teljesen egészséges gyakorlat, de az okok meg hatásmechanizmusok simán tök egyértelműek.
2020. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik tényleg puszta jóindulatból osztják meg az élményeiket néhány jó szó kíséretében, őket nem szabad összekeverni azokkal, akikre te gondolsz.


Ők lelkileg nyomorult, sekélyes emberek akiknek létszükséglete az a néhány lájk, hogy ezzel fenntarthassák a boldog élet illúzióját. Általában jól beállított, filterezett fotók jellemzik, amit előtte legalább 20x elkészült, de általában önértékelési zavarral is küzdenek, így muszáj a legtökéletesebb fotót kiválasztani.


Sajnos ebben a kirekesztő társadalomban egyre inkább gyakori jelenség.

2020. okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Onbizalomhiany kisebrendusegi erzesek. Ezert vadaszak az elismerest, megerositest. A faszbukolas is a sulyos lelkiproblemak egy tunete, mint az alkoholizmus, dohanyzas, kabitoszerezes.
2020. okt. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én például úgy örültem egy hónapja mikor megjött az iPhone 11-em, hogy majdnem elsírtam magam. Felakartam rakni a napomba, ahogy kibontom. Párom azt mondta, ne, mert úgyis menőzésnek fogják fogadni, és az gáz. Pedig egyáltalán nem menőzni akartam vele, kb minden tininek már 2-300 ezres telefonja van, akinek a szülei megveszik előfizetéssel. :D Én meg mindig is szegény voltam, most engedhettem meg magamnak elsőnek ilyen drága dolgot. Igazából nem nagy cucc, de büszke vagyok még egy telefonra is.
2020. okt. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

@12:58


Párodnak totálisan igaza van, és nagyon intelligensen látja a helyzetet.

Tényleg ultra gáz lett volna felrakni, mert csak egy ízléstelen túlkompenzálása lett volna a múltbéli szerény anyagi helyzetednek.

2020. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"ízléstelen túlkompenzálása "

Kicsit túlreagálod. :)

2020. okt. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!