Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy rendezett életű, jómódú,...

Egy rendezett életű, jómódú, tanult családapának még is milyen indíttatásból van mellbimbó piercingje? :D

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Valszeg korábban csináltatta amikor még menő volt, aztán annyira megszokta, hogy nem vette ki. :D
2014. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attólmég tetszhet neki :)Sőtt.. lehet a szexben is sok pluszt ad :) meg lehet egyszerűen csak szeretett volna piercinget, de nem akarta hogy mindenki lássa
2014. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Néha a rendezett életű, jómódú, tanult szülőnek is ki kell eresztenie a gőzt, és valami olyat szeretne csinálni ami merőben más mint amit tőle elvárnának.

Anyám pl: rendezett, jómódú, tanult, intelligens, mégis az alkarjára tetováltatott matyó virágokat..:) Mindezt 40 évesen :) De nagyon tetszik..:)

2014. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 27 vagyok, jómódú értelmiségi családból jövök, én magam is ilyen lettem, tanulmányokat írok a munkahelyemen. És van köldökpirszingem, mert attól még ember vagyok, hogy kutató vagyok és van eszem.:)) Sőt, kapaszkodj meg, van egy rózsaszín nacim is!:)))


Sőt, apukámnak van tetkója is, nahát!:))

2014. aug. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"rendezett életű, jómódú, tanult"


Most megtudtam, hogy csak suttyó proliknak lehet pc-je, köszi.

2014. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, az utolsó férfi akin piercinget láttam mostanában, az egy gyári munkás szétvarrt szétjuggatott punk volt. Nem azt mondtam hogy az ilyen embereknek nem lehet piercingje, csak nem igazán jellemző.
2014. aug. 7. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk olyan indíttatásból, hogy a piercingnek semmi köze az életmódhoz, az anyagi helyzethez és a végzettséghez. Vagy csak szimplán tetszik neki. Téged zavar?
2014. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!