Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert bosszantanak ennyire ha...

Miert bosszantanak ennyire ha elhagyok tárgyakat? Hogyan lehet normálisan kezeli ezt a helyztet?

Figyelt kérdés

Evente legalább 5 6 tárgyat elhagyok, egy papucs, egy napszemüveg, vagy egy esernyő jobb esetben, teljesen kiakaszt, hogy hogy lehettem ennyire süsü hoyg elfelejtettem, ottfelejtettem a metrón, vagy az uszodában valamit, es igy belegondolok, ti ezeket hogy kezelitek? Anyagi okokból nem is annyira lehetseges, mindent egyből megvenni, a legjobb eddig a 30Ks napszemüveg volt, neha utánaerdelődök, hogy leadták e, de sajnos általában nem szokták

van ami eszmei ertek miatt volt fontos, az egyik elhagyott toll pl, vagy a születesnapora kapott esernyő, egyebkent alapjáraton nem vagyok feledekeny, de valamit mindig sikerül elhagyni ha máshol jár a fejem


2020. okt. 13. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Pont azért bosszantanak, mert értékes dolgot hagytál, és ennek nem kellett volna törvényszerűen megtörténnie. Ha majd igazán elkezd bosszantani, akkor teszel is érte. Mert ez csak rajtad múlik. A figyelmetlenség nem egy veled született bélyeg, amit nem tudsz lekaparni.
2020. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%
Én szerencsére nem igazán szoktam elhagyni semmit. Általában amilyen hamar csak tudom, visszarakom a táskámba, amit külön vittem, pl. az esernyőt, ha megszáradt. Meg általában amikor elmegyek valahonnan, még egyszer végiggondolom, biztos így jöttem-e, nem volt-e reggel valami szatyor vagy ilyesmi a kezemben, ami most nincs, stb.
2020. okt. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!