Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges, hogy vonzom a...

Lehetséges, hogy vonzom a hülyéket?

Figyelt kérdés

Máshogyan nem nagyon tudom magyarázni azokat a dolgokat, amik napi szinten történnek velem!


Adott egy szituáció:

Sétálok egy épület mellett egy keskeny járdán, körülöttem elég sáros a talaj. Előttem nem sokkal, az épület ajtaján kilép egy idősebb ember, meglát és elkezd felém sétálni. Mondom, az nagyon jó, mert akkor le kell lépnem a járdáról. Nem baj, megteszem, kikerüljük egymást.

Kicsivel később hátranézek és azt látom, hogy éppen észbe kap, hogy neki nem is erre kellett volna elindulnia és megfordul!! Tehát nem is kellett volna térdig a sárban vágtáznom miatta!!


Persze, nem szabad idegeskedni! Ha ilyenek néha előfordulnának azt mondom, hogy véletlen. De ha szinte minden nap, na az már bosszantó!



2018. szept. 30. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hülyéket vonzod, hanem a véletlent. Veled sok véletlen történik meg.
2018. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az emberek többsége hülye, nem csoda hogy vonzod a hülye szituációkat, teljesen normális.
2018. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a jó dolgokat is észrevenni. Nagyon a negatív történésekre gondolsz, ezért gondolod azt, hogy vonzod az ilyen helyzeteket. Itt egy példa: múltkor munkahelyen beosztottak egy olyan ember mellé, akit bár nem utálok de csak épp, hogy elviselem.. ráadásul a meló is fos volt. Úgy voltam vele, hogy elcseszték a napom. Aztán valahogy mégis csak megoldódott a dolog, pár óra után végre egyedül dolgozhattam (imádok egyedül melózni) és úgy jobban telt a nap. Érted mire akarok kilyukadni?
2018. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, azok a fránya véletlenek! :)

Olyan is sokszor előfordul, hogy például a szobámból kimegyek wc-re. Aztán amikor visszajövök, pont amikor belépek az ajtón akkor kapcsol be a képernyővédő a számítógépemen! Lehetetlen, hogy minden alkalommal ugyanannyi ideig tartson a dolog...

2018. okt. 2. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!