Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is hátrány a mai...

Szerintetek is hátrány a mai világban,ha valaki csendes,ès fèlènkebb??

Figyelt kérdés
Sajnos közèpkorú hölgykènt sem tudtam megváltozni semmilyen fejlesztès hatására.Nem a legjobb az èrdekèrvènyesítèsem,de nem tudok sokat csiszolni rajta.Ismerőseim szerint az előlèptetès szempontjából előnyös ,ha valaki rámenősebb.A párom is csendesebb,ès jólelkű is ,ès azèrt szeretem.Nőkènt fontos nekem a biztonság is egy fèrfi mellett..Minden esetben hátrányos a tulajdonságom vagy lehet előnyös is.

2020. okt. 13. 17:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én férjem is csendesebb típus, nem az a fajta, aki keresi a konfliktust. Én pedig így imádom, ahogy van. Nem törvényszerű, hogy emiatt nem kellenél senkinek. Nem mindenki a macsókra vágyik.
2020. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Önérvényesiteni sem tud az ilyen
2020. nov. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az átélt tapasztalatok formálják az embert, van, hogy meg kell harcolni az igazadért, vagy azért ami megillet és ebből ha nem is jövünk ki győztesen, legközelebb már könnyebben fog menni. Mert nem ér meglepetés, már nem leszel olyan visszafogott, nem fogsz kesztyűs kézzel bánni mindenkivel. Akkor lehet hátrány, ha hagyod, hogy a fejedre nőjjenek.
2020. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. És de, az, nem csak a mai világban, régen is így volt és a jövőben is így lesz valószínűleg.
2020. nov. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!