Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kérdésem az elvontabb, művészl...

Kérdésem az elvontabb, művészlelkű emberekhez szól: mi adott nektek igazán átütő élményt?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnék olyasvalamivel találkozni, ami mélyen megérint.

2020. okt. 14. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
LSD
2020. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Észben tartom, mint lehetőséget, de egyelőre maradnék a műalkotásoknál. :)
2020. okt. 14. 22:37
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Guernika - Picassotól (azóta sem dolgoztam meg fel)
2020. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Zene. Wagner Tännhauser nyitány, Puccini Manon Lescaut opera. Igaz, én ezeket 16 éves korom körül éltem át, de azóta is élmény, borzongás fut át az emberen, ha hallja.
2020. okt. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Atuto elmeny? Zene? … Zambo Krisztian :)
2020. okt. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl Rembrandt önportréi, persze élőben.
2020. okt. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elszigeteltség. Minél jobban követi az ember a trendeket, úgy gondolom, annál kevésbé hallja a saját hangját. Tudja, hogy mi az, ami már van, ami menő, ami aktuális a konkurencia számára, de épp emiatt folyamatosan ez jár a fejében és nem tud elrugaszkodni ettől. Az elszigeteltséget társas értelemben is értem, egy ember, minél kevesebb más embernek tudja kibeszélni a gondolatait rendszeresen, annál jobban dolgozza fel őket magában. Én relatíve sokáig voltam egyedül, viszonylag elhatárolódva attól, hogy mások mit csinálnak és a legeredetibb ötleteim ekkor születtek. De már az is sokat számít, ha az ember lekapcsolja magát a közösségi médiáról. Eltűnik Facebookról, nem pittyeg a mobilja a messengerrel, nem dobál fel újabb értesítéseket a YouTube és társai...
2020. okt. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy időszak, amikor idézeteket gyűjtöttem, és elgondolkodtam a tartalmukon, amivel igyekeztem az élet értelmét megkeresni.
2020. okt. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ!

#7 szimpatikus a gondolkodásod!

2020. okt. 15. 09:02
 10/11 Metionin ***** válasza:
90%
Nekem az amikor megy a zene és festek. Vagy amikor balettozok. Nekem kell hogy én csináljam a dolgot, az nem szokott átütni ha csak nézem. Nem az a fajta átütő élmény de mindig mélyen megérint, amikor egy általam ismert vagy gondozott menhelyi állat otthonra talál.
2020. okt. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!