Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan viszonyultok a...

Ti hogyan viszonyultok a művészlelkekhez?

Figyelt kérdés
Szimpatikusnak, furának, vagy esetleg taszítónak tartjátok őket? Mi a véleményetek róluk?
2016. ápr. 10. 14:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem szeretem őket. Beképzelt egytől-egyig mind.
2016. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Azt, hogy nagyon ellepték a gyakori kérdéseket c:
2016. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%

Nekem tetszenek.

Most is ilyen lánnyal ismerkedem:)

2016. ápr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
Valóban van köztük elég sok beképzelt. Amúgy sem tudnék kijönni velük jól, mivel engem nem érdekel a művészet.
2016. ápr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkozva nézek rájuk, mert nem tudom őket értelmezni. De hagyom, hogy éljék a maguk életét - lehetőleg távol az én földhözragadt világomtól.
2016. ápr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Húha, köszönöm a gyors és értelemes válaszokat! :-) Meglepett, hogy sokan beképzeltnek tartjátok őket, én ismerek párat, és egyik sem nagyképű...vagy aztán ki tudja. Egyébként engem is művészléleknek tartanak.
2016. ápr. 10. 14:21
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, és ők miből gondolják, hogy te művészlélke vagy? :)
2016. ápr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Páran már abból levonják ezt, hogy rajzolok, festek, meg zenélek. Aztán van, aki a zenei ízlésem meg az öltözködésem miatt mondja ezt. Igazából vannak akinek már a külsőségek elegek ahhoz, hogy azt mondják, jéé egy művész. Magam részéről nem tudom, hogy tényleg az vagyok-e. Az biztos, hogy máshogy látom a dolgokat, mint sokan körülöttem. Például sok dolgot "megcsodálok", és egyből arra gondolok, hogy rajzolhatnám le, meg ilyenek. Persze csak diszkréten, nem üvöltöm el magam, ha látok egy szép tájat, hogy húúú a mindenit de lerajzolnám.
2016. ápr. 10. 14:28
 9/27 anonim ***** válasza:
51%
Hát ismerek pát ilyet és szerintem nincs minden rendben ezeknek az embereknek az agyával. Mindegyik valahogy olyan furcsa. Volt egy ilyen barátnőm aki szintén ilyen ember volt, és hát hadd ne mondjam milyen dolgai voltak. A legutolsó találkozásunkkor úgy döntöttem, hogy elég volt belőle ennyi mert nem normális az tuti.
2016. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
56%
Egy nagy képmutatásnak meg megjátszottságnak találom az egészet amit csinálnak. A cél az hogy minél jobban mutassa mindenki egymás között hogy ők mekkora elvontak meg alternatívok. Csak annyira bele élik már magukat önmaguk megjátszásába, hogy saját maguknak is elhiszik hogy ők tényleg olyanok. Amúgy nevetségesek.
2016. ápr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!